סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
Skip Navigation Links דף הבית לאומי קארד ברשת max מציג: אירוע ה-contactless הגדול בישראל | max מבית לאומי קארד

max מציג: אירוע ה-contactless הגדול בישראל

25 אלף הרצים במרוץ הלילה יוכלו להשאיר את הארנק בבית ולשלם עם הצמיד החכם של max, האירוע הגדול בישראל בו ייעשה שימוש באמצעי תשלום לביש

חברת ​max מריצה את עולם התשלומים קדימה ומשיקה את צמיד התשלום החכם.
הצמיד, המאפשר תשלום קל ונוח ללא הצגת כרטיס אשראי, יושק במרוץ הלילה שיתקיים בת"א. זו הפעם הראשונה בישראל בה ייעשה שימוש בתשלום לביש במסגרת אירוע המוני, שצפוי לכלול כ-25 אלף איש. הצמיד החכם נותן מענה לתשלום במקומות בהם קשה להסתובב עם ארנק, כמו: חוף ים, פארק שעשועים או במהלך ביצוע פעילות ספורט. בעתיד גאדג'טים לבישים יתפקדו כאמצעי תשלום לכל דבר. הצמיד החדש יושק במהלך מרוץ הלילה שיתקיים ב-31.10 בת"א ויחולק לכל משתתפי המרוץ בערכות ההרשמה במתחם ה- EXPO. באמצעות הצמיד ניתן יהיה לשלם בעשרות בתי עסק שישתתפו במתחם ה-EXPO לקראת המרוץ וכן במגוון עסקים במרוץ. בנוסף לתשלום, בעזרת הצמיד החכם ניתן יהיה לשתף תכנים ברשתות החברתיות מעמדות צילום במתחם המרוץ וה-EXPO. באופן זה, הצמיד למעשה מחליף לא רק את כרטיס האשראי אלא גם את הסמארטפון במגוון שימושים.

איך זה עובד?

צמיד התשלום של max, שפותח ע"י smartag, מכיל שבב מאובטח זעיר והוא מאפשר תשלום בטכנולוגיית NFC. הצמיד יופעל לאחר הרשמה קצרה באתר וטעינתו בכסף ישירות מכרטיס האשראי, על פי רצונו של המשתמש. השימוש בצמיד אפשרי ללקוחות כל הבנקים וכל כרטיסי האשראי, ויקנה 5% הנחה בכל שימוש. לקוחות max ייהנו מהנחה של 10% בכל עסקה.


שירה באום, מנהלת מחלקת חדשנות ב-max : "חברת max משדרגת את חווית התשלום ללקוחותיה, באמצעות החידושים והאמצעים הטכנולוגים שאנו מעמידים לרשותם. היום, עם השקת הצמיד החכם, אנו גאים לסמן נקודת ציון נוספת בכיוון אליו צועדת תעשיית התשלומים בישראל: תשלומים ללא מגע, באמצעות טכנולוגיית NFC ושימוש באמצעי הצפנה ואבטחה מתקדמים ומתוחכמים. אנו בטוחים כי הצרכנים יוכלו ליהנות מהצמיד החכם שלנו גם בעתיד, במקומות ובאירועים נוספים בהם max תיקח חלק"

השקת הצמיד הינה נדבך נוסף באסטרטגיה של max, להציג מוצרים מתקדמים שישנו ויעצימו את חווית התשלומים של הצרכן במגוון תחומים ועולמות תוכן. כחלק מהמאמץ המתמשך של max לזיהוי הזדמנויות ואימוץ טכנולוגיות חדשות, פיתחה החברה גישה ויכולות ייחודיות לשיתופי פעולה עם חברות הזנק ומדי שנה מוטמעים מספר מוצרים של חברות אלה במוצרי החברה. כדוגמא לכך, ניתן לראות את שיתופי הפעולה שהשיקה החברה בשנים האחרונות אשר שינו את צורת התשלום במוניות, בתחבורה הציבורית ובתשלום שכר הדירה.

  • שתפו