סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
Skip Navigation Links דף הבית אודות max יש לכם עסק אבל אתם לא מוכרים באינטרנט? זה בשבילכם | max

יש לכם עסק אבל אתם לא מוכרים באינטרנט? זה בשבילכם

המסחר האלקטרוני צומח במהירות וחלק ניכר מהעסקאות נעשה היום ברשת. כך תמכרו בקלות את השירותים והמוצרים שלכם באינטרנט

יום לאחר שאוריין אבן עזרא, הבעלים של "קאנטרי שיק אקספרס" (חנות רהיטים ופרטי עיצוב), שדרג את האתר שלו לאתר מכירה אונליין עם עמוד תשלום אינטרנטי, הוא כבר ראה תוצאות. "נכנסתי בבוקר לאתר", הוא מספר, "וגיליתי שלקוח ביצע הזמנה של מיטה ושולחן סלון בסכום של כ-4,000 שקלים. מה שנשאר לנו היה רק לארוז את הרהיטים ולשלוח אותם לכתובת שהוא השאיר"

"הקמנו חנות אינטרנטית כדי לחסוך במשאבים, בעיקר בשטחי תצוגה" מסביר אבן עזרא. "אנחנו גם מאמינים שהעולם הולך לכיוון של רכישת רהיטים באינטרנט. בארץ זה פחות מקובל אבל גם פה מתחילים לראות שינוי. המטרה שלנו היא שאנשים יוכלו לבצע הזמנה בכל שעה שירצו, אפילו בשתיים עשרה בלילה, בלי מעורבות שלנו".

כחלק מבניית החנות האינטרנטית שלו, בחר אבן עזרא בעמוד התשלום האינטרנטי (payment gateway) של max, בעיקר כי הוא קל ופשוט להקמה, ומכיוון ש-max מציעה פתרון כולל: "במקום ללכת לכמה גופים שונים חברת max מציעים את כל השירותים במקום אחד, וגם ההצעה שלהם הייתה יותר זולה".

הזדמנויות חדשות לעסקים קטנים

המסחר האלקטרוני יוצר הזדמנויות חדשות לבעלי עסקים קטנים ולעצמאים. לפני עידן האינטרנט, קהל היעד של עסקים אלה היה מוגבל רק לסביבה הגיאוגרפית שבה היה ממוקם בית העסק. מאז שהאינטרנט הפך לחלק אינטגרלי מחיינו האפשרויות גדלו מאוד: באמצעות אתר אינטרנט של העסק, או אפילו ללא אתר לעסק - בדף פייסבוק או בפרופיל באינסטגרם, כל בעל עסק יכול לפרסם את שירותיו ולפנות לקהל לקוחות גדול בהרבה.

אך לפרסם ולהיחשף לכמות לקוחות גדולה יותר זה לא מספיק, אם לבית העסק אין אפשרות להציע תשלום מרחוק באינטרנט. ה"צרכנים החדשים" מעדיפים להיכנס לאינטרנט ולבצע רכישה אונליין באמצעות כרטיס אשראי באופן בטוח, על פני תשלום טלפוני או בצ'ק בדואר.

לקבל תשלום באינטרנט בקלות

סקרים מראים כי רוב הישראלים כבר עורכים קניות ברשת והמגמה צפויה להמשיך ולגדול. ממחקר שעשתה חברת TASC ב2016 עולה כי המסחר המקוון בישראל צמח בשיעור שנתי של כ-25% בשלוש השנים האחרונות והיום מוערך בכ-7מיליארד ₪ שהם כ-6% מכלל השוק הקמעונאי. בנוסף, ממחקר קונים שערכה ebay ב 2016, 95% מהישראלים ביצעו רכישה באינטרנט אחת לפחות ב-12 חודשים שקדמו למחקר.

מבחינת התנהגות צרכנית, הלקוח הישראלי ידוע כמי שמעדיף לקבל שירות מעסקים שצועדים עם הזמן ומציעים פתרונות תשלום מגוונים. אין ספק כי עצמאים ובעלי עסקים קטנים שישכילו לאמץ את כלי המסחר האלקטרוני ירוויחו מכך בגדול.

הבשורה הטובה היא, שאם בעבר הטמעת היכולת לקבל תשלום באינטרנט היתה מסובכת ויקרה והרתיעה בעלי עסקים קטנים, קיימים היום שירותים שמאפשרים גם לעצמאים ולבעלי עסקים קטנים לכבד כרטיסי אשראי באינטרנט בצורה מאובטחת גם בלי להקים אתר מסחר אונליין. למעשה, אפשר להקים עמוד מכירה ולמכור אפילו מוצר בודד בעלות זולה במיוחד.

עמוד התשלום האינטרנטי של max (Payment gateway), הוא דוגמה למוצר קל מאוד להטמעה ולתפעול בכל הערוצים הדיגיטליים - באתר, בפייסבוק ובדפי נחיתה. העמוד מאפשר לכבד תשלומים בכרטיסי אשראי באינטרנט, ברכישות אונליין של מוצרים או שירותים, ומותאם גם לגלישה ממכשיר נייד. הוא ממותג עם לוגו בית העסק ומאובטח לפי תקנים בינלאומיים, כך שמחד הכסף מובטח לבית העסק מראש ומאידך הלקוח יכול להיות שקט שהוא משלם באתר מאובטח ומוגן.

פתרון התשלום מוצע כחלק מחבילת SMART - סליקה לעסקים קטנים ובינוניים, עם תשלום חודשי קבוע וידוע מראש, כך שבית העסק לא צריך להתקשר עם מספר חברות או ספקים שונים לצורך הקמה, אלא הכול מתבצע מול גורם אחד. יתרון נוסף הוא שבית העסק מקבל באותו מחיר גם אפשרות לחשבוניות למייל ללא הגבלה, בשונה מחברות אחרות בשוק הגובות תשלום נוסף על כל חשבונית שנשלחת ללקוח לאחר הרכישה.

ה-Payment gateway של max יוצר הזדמנויות שיווקיות קלות ופשוטות ליישום: מהיום כל קוסמטיקאית שרוצה למכור את הקרמים שלה או גננת שמנהלת מערך גבייה של צ'קים או כל עסק קטן אחר, יכול גם ללא אתר, להקים דף תשלום אינטרנטי דרך הפייסבוק. הלקוח מקבל חשבונית מיד לאחר התשלום, ללא צורך בשום פעולה נוספת מצד בית העסק.


בשורה התחתונה, היום כל עסק, גם אם קטן, יכול להרחיב את נתח השוק וערוצי ההפצה שלו ולהגיע לקהלים חדשים באמצעות עמוד התשלום האינטרנטי של max. העמוד קל פשוט להטמעה ומאפשר לכבד כרטיסי אשראי, מכל לקוח בכל זמן ומקום, עם סל מלא של כל השירותים ומול ספק אחד.


הצטרפו ל-max עסקים
  • שתפו