Skip Navigation Links max עסקים פעולות ומידע רעיונות לעסקים – עצות וטיפים > ביצוע עסקאות בכל זמן ובכל מקום

ביצוע עסקאות בכל זמן ובכל מקום

 

העידן הדיגיטלי מציע מגוון אלטרנטיבות מתקדמות שהופכות את תהליך הסליקה למהיר, קל וזמין בכל שעה ומקום. התוצאה היא הגדלת ההכנסות וחיסכון בזמן. כך תוכלו גם אתם לייצר חווית קנייה נוחה ומזמינה בעסק שלכם.

במציאות הדיגיטלית של היום, כאשר רוב הסידורים והתשלומים נעשים באמצעות מחשב, טאבלט וסמארטפון, קשה להבין איך הסתדרנו, לפני שנכנס לחיינו האינטרנט והפך את הפעילויות השוטפות והקניות למהירות ונוחות הרבה יותר. פעם, בעידן הטרום דיגיטלי, כדי לבצע כל פעולה, החל מהעברת כספים לחשבון בנק, דרך תשלומים שוטפים ועד לרכישה של מגוון מוצרים, היינו צריכים לכתת את רגלינו, לחכות בתור, להצטייד בסכום המדוייק ורק בסוף להשיג את המוצר הנכסף.

בשנים האחרונות, הודות לפתרונות רבים המאפשרים לנו לבצע עולם שלם של פעולות בהקלקה קצרה, הזמן הנחסך מאיתנו שווה לא רק כסף. גם איכות ונוחות משחקים כאן תפקיד חשוב. המרוויחים העיקריים מהעניין הם לא רק הלקוחות, אלא גם בעלי עסקים, ובכללם בעלי עסק קטן. שינוי קטן בדרך הפעולה ומעבר לביצוע עסקאות בפלטפורמה מתקדמת יותר, יכול לחולל בעסק שינוי משמעותי ולהגדיל את ההכנסות בזמן קצר.

חוויית קנייה נוחה, מזמינה ומעודדת רכישות נוספות

יש ברשותכם עסק קטן? אז אתם בטח מכירים את השגרה היומית הכוללת נסיעה לבנק על חשבון שעות העבודה, המתנה בתור, הפקדת הכסף והצ'קים ורק אז חזרה לעסק, על מנת לחזור על אותה פעולה בדיוק יום למחרת. לא בכדי עוברים בשנים האחרונות יותר ויותר עסקים קטנים, לביצוע סליקה באמצעים מתקדמים. ביצוע עסקאות באמצעות מערכות סליקת אלטרנטיביות היא דרך מצוינת לחסוך כסף וזמן, ובמקביל להגדיל את מאגר הלקוחות באמצעות יצירת התקשרות עיסקית נוחה המשפרת את חוויית הקנייה. כאשר מדובר בעסק קטן, ישנה חשיבות כפולה ומכופלת לביצוע עיסקאות בכל מקום ובכל זמן:

  • לא עוד תלות בכספומט: בצפון, בדרום ובאזורים פחות מתויירים, לא תמיד פשוט וקל למצוא כספומט קרוב.
  • גבייה בטוחה ומהירה: צ'קים עלולים לחזור ולהתברר ככאלה ללא כיסוי וכסף מזוייף לא חסר. סליקה באמצעות מחשב, סמארטפון או טאבלט מאפשרת לראות במעמד ביצוע העסקה באופן מיידי אם הסכום אושר.
  • הכסף מגיע ישירות לבנק: במקום לבזבז זמן על נסיעה לבנק והפקדות, הכסף מופקד מיידית בחשבון.
  • הקשבה לצרכי הלקוח: מערכות סליקה וירטואליות מגדילות היקפי מכירה, בזכות יכולתן לפעול בכל יום ושעה ללא צורך בתפעולן הפיזי. כך יכול לקוח המתגורר בחו"ל לבצע רכישה המתאימה לו, מבלי להיות מחוייב לשעות הפעילות של העסק.
  • קבלת תשלום מיידי: שירותים או מוצרים הכוללים יעוץ מרחוק או מכירת מוצרים באמצעות האינטרנט, מתוגמלים באופן מיידי עם הכנסת פרטי כרטיס האשראי וללא צורך בהמתנה לצ'ק, שיגיע בדואר או לסכום שיופקד בחשבון בעל העסק. ישנן מערכות סליקה מתוחכמות, המחוברות למערכת הנהלת חשבונות ומעדכנות בזמן אמת את מצב החשבון.
  • הרחבת הקשר עם הלקוח: סליקה ממוחשבת באמצעות מערכות דוגמאת PayPal, מעודדת רכישה באמצעות ניוזלטר, קישורי רכישה בפייסבוק, בבלוג ובאתר, ומאפשרת לבצע קניה בכל זמן נתון.

עסקאות בכל זמן ובכל מקום

מחקרים רבים בתחום מלמדים כי, לקוחות פוטנציאליים נוטים לבצע רכישות גדולות יותר, כאשר באפשרותם לשלם בכרטיס אשראי ולא להתעסק עם כסף מזומן. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שלא תמיד מצוי בארנק הסכום המדויק והליכה לכספומט במטרה להוציא כסף- משמעותה פעולה נוספת שיש לבצע ומצריכה זמן וטרחה.

עסקה המבוצעת באמצעות כרטיס אשראי, מזמינה ונוחה יותר ללקוח שנהנה גם מאופציית חלוקה לתשלומים וגם מהיעדר הצורך בהתעסקות עם מזומן ותכנון מוקדם של הסכום, אותו הוא צריך לשאת בארנק. האלטרנטיבות לסולק הידני רבות ומגוונות ומאפשרות להתאים את אופי העסק לצורת ביצוע העסקה והתשלום.

העסק בכל מקום - סמארטפון, טאבלט, טלפון נייד

אפליקציות סולקות: אפליקציות ידידותיות למשתמש לסמארטפון ולטאבלט, באמצעותן ניתן לחייב כרטיסי אשראי בצורה מאובטחת. חברת max, לדוגמה, מציעה את שירות ה- iPOS - אפליקציה בעברית המאפשרת לבצע עסקות סליקה באינטרנט באמצעות הסמארטפון או הטאבלט בכל מקום ובכל זמן. תהליך ביצוע העסקה פשוט וקל וכולל הזנת פרטי העסקה ומספר כרטיס האשראי. אישור לביצוע העסקה מתקבל בתוך שניות ספורות.
סולק נייד: קורא כרטיסי אשראי נייד (שפתיים) המתחבר לסמארטפון ולטאבלט ומתאים לבעלי עסקים ניידים ומקצועות חופשיים.
סליקה רשתית: סליקה מכל מקום באמצעות כל מחשב נייד או נייח וקבלת אישורים און ליין במעמד החיוב. max WebPay הוא שירות המאפשר לבצע עיסקאות בכל מקום וזמן, באמצעות מערכת סליקת עסקאות אשראי מכל מחשב בצורה נוחה ומאובטחת. הזמינות התמידית ומהירות קבלת אישור מיידי על ביצוע העיסקה, מהווה פיתרון מצויין לעסקים לוקאלים קטנים כמו, פרילנסרים, בעלי צימרים ויועצים המעניקים שירותים באמצעות סקייפ, שיחת וידאו או טלפון.
סליקה טלפונית: ביצוע עסקאות טלפוניות באמצעות חשבון אישי בחברות הסליקה השונות. פתרון זה מאפשר לחייב את הלקוח בזמן אמת ולקבל על כך אישור מיידי.