סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

משק הלברכט

1+1 החל מ-55 ₪ (תמורת פינוק) - אזל המלאי

​​גינת אוכל משק הלברכט, שוכנת במושב ביתן אהרון ומציעה מבחר פעילויות לכל המשפחה. אצלנו תמצאו  גינת ירק ובוסתן פרי, מרחב לפעילויות וסדנאות, לול תרנגולות חופש, כוורות דבורים, משתלה לשתילי ירקות ותבלינים ומרחב מקסים לפיקניקים ולהתרגעות בטבע.

כרטיס פעילויות כולל: 
סיור מודרך בגינת הירק במשק הכולל פעילויות זריעה, שתילה, קטיף תבלינים והסברים על הירקות העונתיים הגדלים בעונה, האכלת תרנגולות, עיזים וכבשים, סיור מודרך לכוורות דבורים, מגוון פעילויות יצירה, אפיית פוקאצ'ות בטאבון וסחיטת מיצים טבעיים. 

מידי שבת מתקיימת פעילות משתנה כגון: הצגת ילדים, שעת סיפור, סדנת מחזור פסולת אלקטרוניקה, יוגה להורים וילדים, סדנת תיפוף, יצירה עם ירקות לחשיפת הילדים לטעמים ומרקמים ועוד.

פרטים נוספים:

יתכן שעבור פעילויות מיוחדות לחגים יידרש תשלום במקום

בחודשים אוקטובר-ינואר מתקיים קטיף פירות הדר בתוספת תשלום של 25 ש"ח לשק קטיף של 5 ק"ג

במקום יש עגלת קפה ומזנון ארוחת בוקר בתשלום​

לבירור אם האטרקציה פתוחה כעת, מומלץ להתקשר למקום בטרם ההגעה.

לפירוט פעילות מיוחדת לחגים וחופשות יש להתעדכן באתר הבית של בית העסק.
 

פרטי בית העסק

משק הלברכט
דרך הבאר
ביתן אהרון
054-2000635


מפה

חשוב לדעת

​*מלאי מינימלי חודשי: 50. *ההטבה עד גמר המלאי. *תוקף למימוש הטבת 1+1 (הן המוצר/שירות ששולם עבורו מחיר מלא והן המוצר/שירות שניתן ללא תשלום) הוא תאריך המופע/האירוע המצוין באתר. לאחר מכן יפוג תוקפה של הטבת 1+1 ולא יינתן זיכוי או החזר כספי בגינה. *הכרטיסים ימתינו בקופות, מומלץ להגיע עם אישור הזמנה שנשלח במייל. *ניתן להזמין עד 2 הטבות 1+1 עבור הטבה זו באותו החודש. *יש לממש את שני מוצרי/שירותי ההטבה (1+1) באותו מועד. *על מנת לממש את ההטבה שנרכשה יש להגיע לקופת בית העסק עם אחד מכרטיסי האשראי הפעילים של max שברשותכם ולציין כי ההטבה נרכשה באתר ההטבות של max. *לא כולל כרטיסי FREE, רכש ו-DEBIT. *התמונה להמחשה בלבד. *המוצרים/שירותים באחריות בתי העסק בלבד. *max אינה אחראית במקרה של ביטולים/עיכובים/דחיות במופעים. *max/בית העסק רשאים להפסיק/לשנות את המבצע בכל עת וללא הודעה מוקדמת. *אין כפל מבצעים והנחות. *בכפוף למדיניות ביטול הטבות. *בכפוף לתקנון הפינוקים ואתר ההטבות.