סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

ארטיש - ערכות יצירה

שובר בשווי 100 ₪ ב-78 ₪

"PlayWay חושבים יצירה בע"מ" היא חברה המתמחה בפיתוח ערכות יצירה מעץ לילדים וגם משווקת ערכות יצירה מיניאטוריות לדור הבוגר יותר. כל מוצרי היצירה של "Play Way חושבים יצירה" תוכננו בליווי של צוות פדגוגי מייעץ, הם בעלי ערך חינוכי מתמשך, מיועדים לפתח יכולות מוטוריקה עדינה ומותאמים כל אחת בתחומו לשלבי ההתפתחות של הילד. וגם תורמת לגיבוש משפחתי. מוצרי היצירה של החברה עשויים ממיטב חומרי היצירה האיכותיים ביותר ומעניקים לילדכם ערך מוסף שלא ניתן למצוא אותו בערכות יצירה רגילות הנמכרות בחנויות הצעצועים. מוצרי "Play Way חושבים יצירה" עומדים בתקן מכון התקנים הישראלי כנדרש. כמו כן החברה מעסיקה בעלי מגבוליות מעמותת "שווים" (תרומה לקהילה).

פרטים נוספים:
השובר מקנה 100 ₪ לרכישה  מהמגוון הקיים באתר
ניתן לממש שובר אחד למשתמש בקנייה

מימוש ההטבה באתר בית העסק
משלוח בתוספת תשלום

כולל כפל מבצעים

אופן המימוש: לאחר הזמנת ההטבה, יתקבל באישור ההזמנה קוד קופון ובהודעת SMS למכשיר הנייד, למימוש ההטבה, יש להזין את קוד הקופון באתר החברה


כזה אני רוצה

חשוב לדעת

*ההטבה היא עד גמר המלאי. *המוצרים/שירותים באחריות בתי העסק בלבד. *התשלום באמצעות כרטיס אשראי max בלבד לא כולל כרטיסי בנק לאומי, PEPPER, FREE, DEBIT ורכש. *max /בית העסק רשאים להפסיק/לשנות את המבצע בכל עת וללא הודעה מוקדמת. *בכפוף למדיניות ביטול הטבות ולתקנון הפינוקים ואתר ההטבות.