סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
כמה פינוקים צברתי החודש? לבדיקה
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

כמו גדולים

1+1 ב-149 ₪ (תמורת פינוק)

מחזמר לכל המשפחה ממבחר להיטיו של אריק איינשטיין, 24.12.19-4.1.20

העלילה עוקבת אחרי ברמן ובנו אדם שמנהלים חנות תקליטים קטנה בלב האזור המתחדש בעיר. המחזמר מתחיל כשברמן מקבל הודעה בדבר פינוי החנות לצורך הריסה ובנייה של מגדל יוקרה במקום. יום בהיר אחד נכנסת לחנות סתיו, כוכבת טלוויזיה מפורסמת, עם חברתה הטובה שירה, הן פוגשות את אדם וחברו יוני. בין הארבעה נרקמת חברות על רקע אהבתם למוסיקה.

העלילה מסתבכת כשברמן והילדים מגלים שאמא של סתיו עומדת בראש חברת הנדל"ן שמעוניינת לפנות את החנות של ברמן. כעת סתיו צריכה לבחור בין החברים החדשים שלה ובין אימה והחלטתה לפנות את החנות.

בהשתתפות: ישראל קטורזה, עומר חזן, קים אור אזולאי, כתריה פאוץ'/נועם קלינשטיין (לסרוגין) וצוות שחקנים ורקדנים 

פרטים נוספים:
יש לאסוף את הכרטיסים בקופות ביום המופע על ידי הצגת כרטיס אשראי max

כזה אני רוצה

חשוב לדעת

​*מלאי מינימלי: 76. *ההטבה עד גמר המלאי. ההטבה היא עד גמר המלאי. *כל גיל חייב בכרטיס. *תוקף המבצע – התאריך המצוין באתר. *במופע שלא ניתן לבחור מקומות, מקומות הישיבה ייבחרו באופן אקראי ע"י ההפקה *מימוש הטבת 1+1 שנרכשה למופע/אירוע אפשרי אך ורק במועד שנבחר בתהליך הרכישה. *לאחר מכן יפוג תוקפה של הטבת 1+1 ולא יינתן זיכוי או החזר כספי בגינה. *על מנת לממש את ההטבה שרכשת עליך להגיע לקופת בית העסק עם אחד מכרטיסי האשראי הפעילים של max מבית לאומי קארד שברשותך ולציין כי ההטבה נרכשה באתר ההטבות של max מבית לאומי קארד. *הכרטיסים ימתינו בקופות, יש להביא את אישור ההזמנה שנשלח במייל. * לא כולל כרטיסי בנק לאומי, PEPPER, FREE, DEBIT ורכש *המוצרים/שירותים באחריות בתי העסק בלבד. התמונה להמחשה בלבד.. *בכפוף למדיניות ביטול ההטבות ולתקנון פינוקים ואתר ההטבות.