סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
כמה פינוקים צברתי החודש? לבדיקה
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

צלילי המוסיקה

1+1 ב-130 ₪ (תמורת פינוק)

המחזמר שכבש את העולם חוזר לבמה
בעיר זלצבורג שבאוסטריה גרה מריה, נזירה מתלמדת צעירה ותוססת.
היא אינה מצליחה לעמוד במטלות הנוקשות של המנזר ומבלה את ימיה בהרים ובשירה, לכן אם המנזר שולחת אותה להיות אומנת לשבעת ילדיו היתומים מאם של קפטן גיאורג פון טראפ.
האב, קצין בחייל הים האוסטרי, מנסה לחנך את ילדיו ברוח הצבא ואינו מאפשר שמחה ומוזיקה בביתו.
מריה, עם שמחת החיים שלה, מצליחה לכבוש את לבבות הילדים ואט-אט, גם את לבו של הקפטן.
כל זאת כאשר ברקע מתרחשת העלייה הנאצית באוסטריה הדורשת מהקפטן להתגייס לשורותיהם.
בהשתתפות: עמית פרקש / הילה הויזמן

לאחר ביצוע ההזמנה הכרטיסים ימתינו בקופות האירוע ביום המופע, יש להציג תעודה מזהה וכרטיס אשראי של לאומי קארד שבו בוצעה ההזמנה

כזה אני רוצה

חשוב לדעת

*מלאי מינימלי: 40 כרטיסים. ​*ההטבה עד גמר המלאי. *תוקף למימוש הטבת 1+1 (הן המוצר/שירות ששולם עבורו מחיר מלא והן המוצר/שירות שניתן ללא תשלום) הוא תאריך המופע/האירוע המצוין באתר. לאחר מכן יפוג תוקפה של הטבת 1+1 ולא יינתן זיכוי או החזר כספי בגינה. *הכרטיסים ימתינו בקופות. *ניתן להזמין עד 2 הטבות 1+1 עבור הטבה זו באותו החודש. *יש לממש את שני מוצרי/שירותי ההטבה (1+1) באותו מועד. *על מנת לממש את ההטבה שנרכשה יש להגיע לקופת בית העסק עם אחד מכרטיסי האשראי הפעילים של לאומי קארד שברשותכם ולציין כי ההטבה נרכשה באתר ההטבות של לאומי קארד. *לא כולל כרטיסי FREE, רכש ו-DEBIT. *התמונה להמחשה בלבד. *המוצרים/שירותים באחריות בתי העסק בלבד. *לאומי קארד אינה אחראית במקרה של ביטולים/עיכובים/דחיות במופעים. *לאומי קארד/בית העסק רשאים להפסיק/לשנות את המבצע בכל עת וללא הודעה מוקדמת. *אין כפל מבצעים והנחות. *בכפוף למדיניות ביטול הטבות. *בכפוף לתקנון פינוקים ואתר ההטבות.