סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
כמה פינוקים צברתי החודש? לבדיקה
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

אקזיט רום "אמנזיה"

הנחות ליחיד

​​משחקי קווסט במציאות

למשחקים הנ"ל שמות רבים החל ממשחקי הרפתקה במציאות, אסקייפ רום, חדר מילוט, חדר בריחה ועוד. במהלך המשחק צריכים המשתתפים לפתור חידות, למצוא את המטמונים, להשתמש בטיפים ובכל דברים הזמינים, לאסוף את המפתחות כדי לפתוח את הדלת לניצחון, ממש כמו במשחק מחשב רק באמצעות פריטים מוחשיים.

המשימה - לצאת מהחדר בו המשתתפים נעולים והדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לשחק כקבוצה וכצוות אחד מנצח ולכן המשחק מהווה חוויה לגיבוש צוותים או לבילוי כיפי עם חברים.
משך המשחק: 60 דקות.

פרטים נוספים:

מותנה במינימום 4 משתתפים במשחק

בימים שישי, שבת וחג תידרש תוספת של 15 ש"ח לאדם בבית העסק

השתתפות מגיל 6 עד 14 בליווי מבוגר

השובר תקף רק בהזמנה ישירה דרך אתר החברה

לאחר ביצוע ההזמנה הכרטיסים ימתינו בקופות בית העסק, יש להציג כרטיס אשראי של max שבו בוצעה ההזמנה

כזה אני רוצה

פרטי בית העסק

אקזיט רום - תל אביב
אידלסון
תל אביב-יפו
058-7063046


מפה

חשוב לדעת

​*מלאי מינימלי חודשי: 50. *למשלמים בכרטיס אשראי max, לא כולל כרטיסי FREE, רכש, DEBIT, בנק לאומי וכרטיסי PEPPER. *התמונה להמחשה בלבד. *על מנת לממש את ההטבה שרכשת, עליך להגיע לקופת בית העסק עם אחד מכרטיסי האשראי של max הפעילים שברשותך ולציין כי ההטבה נרכשה באתר ההטבות של max. *על הכרטיס להיות שייך ללקוח שביצע את ההזמנה באתר. *אם הזמנת מספר הטבות באותו בית עסק, בבואך לנצלן תמומשנה כל ההטבות בבת אחת. *ההטבה היא עד גמר המלאי. *המוצרים/שירותים באחריות בתי העסק בלבד. *max/בית העסק רשאים להפסיק/לשנות את המבצע בכל עת וללא הודעה מוקדמת. *התמונה להמחשה בלבד. *בכפוף למדיניות ביטול הטבות ולתקנון הפינוקים ואתר ההטבות.