סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
כמה פינוקים צברתי החודש? לבדיקה
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

בבילון אילת

1+1 ב-30 ₪ (תמורת פינוק) והנחת יחיד

בבילון קידס איגלו - מתקן ג'ימבורי הממוקם בכיפת זכוכית בסמוך להחלקה על הקרח המתאים לגילאי 3-12, מכיל בתוכו אטרקציות ייחודיות לילדים: בריכת כדורים, מגלשות אקסטרים, תותחי ספוגים, מבוכים ומתקנים.


רכבת הרים אקסטרים - מתקן indoor ראשון מסוגו באילת, רכבת הרים המשתרעת על 120 מ"ר בתוך קניון האייס מול בסמוך למתחם ההחלקה: מתקן המשלב בטיחות ומהירות יוצאת דופן.

פרטים נוספים:
מימוש ההטבה יתאפשר ללקוח שרכש הטבה לסניף אילת בלבד

חובה להצטייד בגרביים במתחמי הבבילון קידס (ג'ימבורי) ובמתחם האיגלו

ניתן להגיע באופן עצמאי וללא תיאום מראש
האיגלו מתאים לגילאי 3 עד 12
נסיעה ברכבת מגיל 5 ואילך
הכרטיס אינו מקנה כניסה לבבילון פארק בקומה העליונה
לאחר ביצוע ההזמנה הכרטיסים ימתינו בקופות בית העסק, יש להציג כרטיס אשראי של max שבו בוצעה ההזמנה


כזה אני רוצה

פרטי בית העסק

בבילון אילת
קאמפן 8
אילת
1700-552233

אתר אינטרנט
מפה

חשוב לדעת

*מלאי מינימלי חודשי: 50. *ההטבה היא עד גמר המלאי. *ניתן להזמין עד 2 הטבות 1+1 עבור הטבה זו באותו החודש. *תוקף למימוש הטבת 1+1 (הן המוצר/שירות ששולם עבורו מחיר מלא והן המוצר/שירות שניתן ללא תשלום) עד חודשיים מיום הזמנת ההטבה. לאחר מכן יפוג תוקפה של הטבת 1+1 ולא יינתן זיכוי או החזר כספי בגינה. *בסיום הרכישה, יש להדפיס את אישור ההזמנה ולהציגו בעת ההגעה לאטרקציה. *על מנת לממש את ההטבה שרכשת עליך להגיע לקופת בית העסק עם אחד מכרטיסי האשראי הפעילים של max שברשותך ולציין כי ההטבה נרכשה באתר הטבות של max. *על הכרטיס להיות שייך ללקוח שביצע את ההזמנה באתר. *יש לממש את שני מוצרי/שירותי ההטבה (1+1) באותו מועד, כלומר אם הזמנת מספר הטבות באותו בית עסק, בבואך לנצלן תמומשנה כל ההטבות בבת אחת. *המוצרים/שירותים באחריות בתי העסק בלבד. *התמונה להמחשה בלבד. *לא כולל כרטיסי FREE, רכש ו-DEBIT. *בכפוף למדיניות ביטול הטבות ולתקנון הפינוקים ואתר ההטבות.