סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
כמה פינוקים צברתי החודש? לבדיקה
ארוחות מפנקות ומשתלמות זה max
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

אפליקציית הטעימות Bitemojo

1+1 לסיור טעימות ב-60 ₪ (תמורת פינוק) והנחות ליחיד

bitemojo היא האפליקציה הראשונה בעולם המספקת אפשרות לחוות מקומות באמצעות סיורים קולינריים עצמאיים במקומות שונים. bitemojo לוקחת את המשתמש ללמוד ולהכיר מקומות באמצעות המטבח המקומי שלהם, נקודות עניין מיוחדות, ובעיקר, אפשרות לעשות זאת באופן עצמאי, בזמן ובקצב שלכם, ללא תלות במדריך או בקבוצה, ובעלות אטרקטיבית במיוחד.

המסלולים מגוונים, עם כ-6 טעימות מובחרות בכל סיור ועוד 8-12 נקודות עניין לאורך המסלול, והכל באמצעות המכשיר הנייד שלכם. האפליקציה מציעה גם סיור יום וגם סיורי לילה.

לתשומת לבך: הטבת 1+1 הינה עבור מסלול עם 3 טעימות בלבד.

פירוט הסיורים:

למסלולים בירושלים לחץ כאן

למסלולים בת"א לחץ כאן

לתשומת לבך:

סיור 1+1 בת"א כולל 3 טעימות מסיור "העיר הלבנה" (סיור מתקיים באזור שדרות רוטשילד).

סיור 1+1 בי"ם כולל 4 טעימות ומתקיים באזור שוק מחנה יהודה.


לאחר הרכישה יש ליצור קשר עם צוות של בייט מוג'ו בטלפון: 0765398000, או במייל ‫israel@bitemojo.com‬‬‬‬ 

לאופן מימוש באפליקציה לחץ כאן

פרטים נוספים: 

לפרטי טעימות, שעות פעילות של כל סיור וכשרות הטעימות יש להתעדכן באתר הרשמי של בית העסק או באפליקציה: iOS download, Android download

כזה אני רוצה

פרטי בית העסק

אפליקציית Bitemojo


חשוב לדעת

*מלאי מינימלי חודשי: 100. *לבחירה בירושלים או בתל אביב. *בחגים וחול המועד יש להתעדכן מול בית העסק. *הטבה שפג תוקפה איננה ניתנת למימוש על ידי הלקוח ולא יינתן זיכוי כספי בגינה. *על מנת לממש את ההטבה שרכשת עליך להגיע לקופת בית העסק עם אחד מכרטיסי האשראי הפעילים של max שברשותך ולציין כי ההטבה נרכשה באתר ההטבות של max. *על הכרטיס להיות שייך ללקוח שביצע את ההזמנה באתר. *אם הזמנת מספר הטבות באותו בית עסק, בבואך לנצלן תמומשנה כל ההטבות בבת אחת. *ההטבה היא עד גמר המלאי. *המוצרים/שירותים באחריות בתי העסק בלבד *יש לממש את ההטבה הנרכשת ואת ההטבה שניתנה במתנה באותו מועד. *בכפוף לתקנון פינוקים ואתר ההטבות.