סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
כמה פינוקים צברתי החודש? לבדיקה
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

ספייס לייזר נתניה

1+1 על לייזר טג ב-70 ₪ (תמורת פינוק) והנחת יחיד

משחקיית לייזר טאג המתפרסת על פני מבוך של 380 מ"ר. המשחק מיועד לקבוצות החל מ 4 שחקנים ועד 30 בו זמנית. ניתן לשחק כקבוצה או כיחידים. כל שחקן מצויד באפוד עם חיישנים ונשק לייזר.

בכדי לנצח במשחק יש לצבור כמה שיותר נקודות באמצעות פגיעה ביריבים. בסוף המשחק מנתחים את תוצאות המשחק באמצעות פירוט מדויק לכל שחקן.

פרטים נוספים:
מעל 1.20 מ'
מינימום 4 שחקנים
בתיאום מראש בלבד

לאחר ביצוע ההזמנה הכרטיסים ימתינו בקופות בית העסק, יש להציג כרטיס אשראי של max שבו בוצעה ההזמנה


כזה אני רוצה

חשוב לדעת

​*מלאי מינימלי: 50. *ההטבה עד גמר המלאי. *ניתן להזמין עד 2 הטבות 1+1 עבור הטבה זו באותו החודש. *תוקף למימוש הטבת 1+1 (הן המוצר/שירות ששולם עבורו מחיר מלא והן המוצר/שירות שניתן ללא תשלום) עד חודשיים מיום הזמנת ההטבה. לאחר מכן יפוג תוקפה של הטבת 1+1 ולא יינתן זיכוי או החזר כספי בגינה. *יש לממש את שני מוצרי/שירותי ההטבה (1+1) באותו מועד. *אם הזמנת מספר הטבות באותו בית עסק, בבואכם לנצלן תמומשנה כל ההטבות בבת אחת. *על מנת לממש את ההטבה שנרכשה יש להגיע לקופת בית העסק עם אחד מכרטיסי האשראי הפעילים של max שברשותכם ולציין כי ההטבה נרכשה באתר הטבות של max. *לא כולל כרטיסי FREE, רכש ו-DEBIT. *התמונה להמחשה בלבד. *המוצרים/שירותים באחריות בתי העסק בלבד. *max/בית העסק רשאים להפסיק/לשנות את המבצע בכל עת וללא הודעה מוקדמת. *אין כפל מבצעים והנחות. *בכפוף למדיניות ביטול הטבות ולתקנון הפינוקים ואתר ההטבות.