סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
כמה פינוקים צברתי החודש? לבדיקה
הזמן שנשאר לסיום ההטבה:
ימים
שעות
דקות
שניות
הדפס

החוויה האולימפית - מרכז מבקרים

1+1 על כרטיס הכניסה (תמורת פינוק) והנחות ליחיד

מרכז המבקרים "החוויה האולימפית" בתל אביב מציע חוויה אינטראקטיבית שנועדה להעביר למבקרים, צעירים כמבוגרים, את אחד משיעורי החיים החשובים ביותר: חשיבותם של חלומות ומטרות בחיים.

הסיור כולל ביקור בחמישה אולמות שונים, המייצגים את חמש הטבעות האולימפיות. בכל אולם נושא אחר ואמצעים טכנולוגיים הפונים לכל החושים, ומסייעים להעביר אותו: מדמויות הולוגרמה, דרך במה מסתובבת ועד מסכי 360 מעלות, עם תאורה ייחודית וסאונד איכותי.


• הכניסה מגיל 6 ומעלה.
• מומלץ להזמין מקומות מראש.
• סיור מתחיל בכל שעה, סיור אחרון ב-17:00.
• המקום נגיש לנכים.

לאחר ביצוע ההזמנה הכרטיסים ימתינו בקופות בית העסק, יש להציג כרטיס אשראי של max שבו בוצעה ההזמנה

מומלץ להתעדכן בשעות וימי הפעילות באטרקציה, באתר או בטלפון: 03-7955900.
כזה אני רוצה

פרטי בית העסק

החוויה האולימפית
שטרית 6
תל אביב-יפו
03-7955900


מפה

חשוב לדעת

*מלאי מינימלי חודשי: 50. *ההטבה עד גמר המלאי. *ניתן להזמין עד 2 הטבות 1+1 עבור הטבה זו באותו החודש. *תוקף למימוש הטבת 1+1 (הן המוצר/שירות ששולם עבורו מחיר מלא והן המוצר/שירות שניתן ללא תשלום) עד חודשיים מיום הזמנת ההטבה. לאחר מכן יפוג תוקפה של הטבת 1+1 ולא יינתן זיכוי או החזר כספי בגינה. *יש לממש את שני מוצרי/שירותי ההטבה (1+1) באותו מועד. *אם הזמנת מספר הטבות באותו בית עסק, בבואכם לנצלן תמומשנה כל ההטבות בבת אחת. *על מנת לממש את ההטבה שנרכשה יש להגיע לקופת בית העסק עם אחד מכרטיסי האשראי הפעילים של max שברשותכם ולציין כי ההטבה נרכשה באתר הטבות של max. *לא כולל כרטיסי FREE, רכש ו-DEBIT. *התמונה להמחשה בלבד. *המוצרים/שירותים באחריות בתי העסק בלבד. *max/בית העסק רשאים להפסיק/לשנות את המבצע בכל עת וללא הודעה מוקדמת. *אין כפל מבצעים והנחות. *בכפוף למדיניות ביטול הטבות ולתקנון הפינוקים ואתר ההטבות.