סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
Skip Navigation Links דף הבית מגזין max אטרקציות קיץ? טיפים למקומות לסוף הקיץ לילדים

הטיפים שישאירו אתכם שפויים עד סוף הקיץ

הילדים סיימו את הקייטנות וכעת השעמום שלהם מהחופש נופל עליכם? אל דאגה! אספנו עבורכם את ההצעות הכי טובות כיצד למלא את זמנם של הקטנטנים בלי שיתמרמרו עליכם ובלי שתיאלצו לרוקן את ארנקכם

חצי קיץ כבר מאחורינו, אבל החצי היותר מאתגר לפנינו. לא רק שהכיסים שלנו התרוקנו משמעותית עקב הקייטנות לילדים, כעת כשאוגוסט נותר ללא מסגרת עבורם, עדיין צריך לספק ולפנק את הילדים כך שהאפרוחים הקטנים לא יעברו את הגבול ויותירו אותנו בפתח ספטמבר תשושים.

על כן, אם תהיתם כיצד אפשר למלא את זמנם החופשי של ילדכם בלי שתגרדו את קו העוני, אספנו מטובי ההורים המתוסכלים את כל המכשולים שבדרך כדי להסיר ולפנות לכם דרך סלולה וכיפית (עד כמה שאפשר) אל עבר סוף הקיץ.

קייטנות


אמנם תקופת הקייטנות הסתיימה, אבל דעו לכם שהקייטנה הכי כיפית לילדים היא כמובן אצל סבא וסבתא – ולא סתם.


שלא כמו ההורים, שכל מהות קיומם היא לחנך ואם אפשר גם לעצבן אז למה לא – סבא וסבתא הם העולם בו חוקים נועדו כדי להפר אותם – מטלוויזיה 24/7 ועד ג'אנק פוד שאף תזונאי לא היה מאשר. ומה שהכי טוב – משפחה זה חינם. לרוב.


קולנוע


אם כבר מסכים הפכו לחיינו, אז באמת שאין כמו ללכת לקולנוע – האולם הענק, הפופקורן שאין דומה לו וכמובן המסך שלא נגמר. ועם זאת – על קולנוע ביתי שמעתם?


היום באמצעים הכי פשוטים אפשר להקרין סרט מהמחשב על הקיר בגודל ענק, להתמרח על הספה בפיג'מה, להכין פופקורן ושתייה מפנקים ולא להיות באולם סגור עם עוד מלא אנשים זרים שפחות בא לכם להיות איתם.


בריכה


מנוי לבריכה זה סיוט. כי בואו נודה בזה, בריכה ציבורית זה סיוט. כל כך הרבה אנשים מצטופפים, עצבנים, מזיעים, ולמי יש מקום בכלל במים? שלא לדבר שכמות הכלור שצריכים לשפוך פנימה כדי לנקות את כמות החיידקים של כל העולם ואשתו - אז למה?   


על כן, הורים מיואשים יקרים, מה דעתכם על בריכה מתנפחת ביתית או כזו שמקימים בחצר האחורית? נכון, לא מדובר בבריכה אולימפית, אבל בתכל'ס הילדים שלכם בעיקר רוצים להשתעשע במים ולא באמת להתאמן לאולימפיאדה. אמנם תהיה כאן רכישה חד פעמית ומעט משמעותית-כספית, אבל בחישוב לעתיד – החיסכון הוא רב.


תערוכות ומוזיאונים


לא נתווכח עם העושר הרב שתערוכות ומוזיאונים מספקים לנו. קשה להתחרות עם השפע והחדשנות. יחד עם זאת, תערוכת לגו למשל היא בסופו של דבר - לגו. ואם יש דבר שנמצא בכל חור ומתחת ובין כריות הספה – זה לגו.


לכן, את ערימת הלוגו האינסופית שיש לכם בבית, הפכו לאטרקציה מפנקת ועשו עם הילדים פעילות לגו נושאית – כי השמיים הם הגבול. העיסוק בעשייה הוא הסוד – עובד גם עם פאזלים, ובטוח שיותר זול מכל ביקור במתחם ייעודי.


בתי מלון וצימרים


בית הוא בית ואנחנו כל הזמן בבית. אז לא לצאת לשום מקום לנפוש בו – בהחלט מבאס ומשעמם. בתי מלון הם כיפיים, אחרי הכל זה למעשה בית ענק וגדול כמו ארמון, ואם אפשר לרוץ בו יחפים ולהרוס את המעלית – אז מה רע? אבל בתי מלון עולים כסף. הרבה כסף! אז מה אפשר לעשות בכל זאת?


כל לינה אשר לא כוללת את המיטה הקבועה – היא מראש אטרקציה מלבבת לכל ילד וילדה. נתחיל מזה שאם אין לכם כוח להוציא את כולם מהבית ליותר מכמה שעות, אפשר לעשות קמפינג בחצר. אוהל קליל משמיכות פיקה, צולים מרשמלו על הגז בבית וישנים בגינה כאילו מדובר במרחק שנות אור מהמיטה הנוחה להפליא. כמובן שגם תכל'ס קמפינג בטבע עובד – ואף הוא בחינם – ותסמכו על היתושים, חוסר שירותים ולכלוך רב שישכנעו את הילדים שלכם שלבהות בטלוויזיה מול הספה – אלה החיים הטובים.


ג'ימבורי


לא יקום ההורה שיגיד שג'ימבורי זה כיף. נכון – זו הדרך המועדפת והנפלאה לעייף את הילדים שלכם, בייחוד כשהשעמום גומר אותם – אבל מדובר בסיוט מלא צווחות ונזלת וכל מה שהורה רוצה במקרים כאלו, זה הביתה ועכשיו.


אם תהיתם אם העולם יכול להתקיים בלי ג'ימבורי – התשובה היא כן. הוציאו מהארכיון את כל משחקי הרחוב מילדותכם וגלו לילדים את החיים הטובים שבמשחקים ללא אמצעים מתווכים; מחבואים, תופסת, קלאס ומה לא! לשחק בחצר הבית בלי להידחק עם עוד עשרות הורים ואלפי ילדים ועדיין לבלות כאילו אין מחר – מה יותר טוב?מקווים שהצלחנו לתת לכם קצת טיפים יצירתיים כיצד להפעיל את הילדים בחודש אוגוסט, כשמטרת העל היא לא להיכנס למינוס בבנק.  אם בכל זאת אתם מתקשים בכיסוי הוצאות הקיץ, אתם מוזמנים לבדוק את ההלוואות של max - הן נוחות ומותאמות אישית.


המשך קיץ נעים! כבר רואים את הסוף!

לבדיקת זכאותכם להלוואה חוץ בנקאית לחצו כאן

אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל | המלווה: מקס | כפוף לאישור ותנאי החברה