סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
Skip Navigation Links דף הבית מגזין max רוצים לחסוך עד 30% ממחיר הנופש שלכם בחו"ל? קבלו טיפים איך לעשות זאת וגם לקבל כסף בחזרה | max

רוצים לחסוך עד 30% ממחיר הנופש שלכם בחו"ל? כך תעשו זאת

רגע לפני החופשה המושלמת, בדקנו עבורכם איך הכי משתלם להזמין מלונות וטיסות ולהישאר עם עודף

​בכל שנה יותר ויותר ישראלים טסים לחופשה לחו"ל. אם ראיתם את התמונות של כמות הנוסעים בנתב"ג בפסח השנה, אתם יודעים בדיוק על מה אנחנו מדברים. מסקר חדש שערכנו באמצעות מכון הסקרים 'מדגם' גילינו, שגם הנתונים המספריים מעידים על מגמת הגידול הזו. כמות העסקאות בהזמנת כרטיסי טיסה ובהזמנת מלונות בשנת 2016 גדלה ב-11% לעומת שנת 2015. עלות הזמנה ממוצעת ב 2016 עמדה על 1,322 שקל, לעומת 1,385 ב-2015. זהו קיטון של 4.5%, ממנו ניתן להסיק כי הצרכן הישראלי מחפש אלטרנטיבות זולות יותר ומשווה מחירים.

מזמינים טיסות, מלונות ורכבים בmax Pay-Back ומקבלים כסף בחזרה לכרטיס האשראי

מזמינים חופשה באינטרנט וחוסכים בגדול

אם יצא לכם כבר להזמין חופשה אונליין אתם בטח מכירים את היתרונות העצומים של תהליך כזה. קודם כל – אפשר לעשות זאת מתי שרוצים ומכל מקום שרוצים, ואין צורך לחכות בתור. לאף אחד. לא בטלפון ולא אצל סוכן הנסיעות. שנית – אפשר להשוות. אבל ממש להשוות. לא רק את המחיר במלון אחד למחיר במלון השני, אלא ממש לראות את החדרים מבפנים, את האזור של המלון, את כל מה שיש למלון להציע וגם - מה אנשים ששהו במלון חושבים עליו. בהרבה מהאתרים אפשר גם לבטל את ההזמנה עד מועד מסוים ללא תשלום ויותר מכך – לקבל התראה כאשר המחיר יורד ולבצע הזמנה מחודשת במחיר הזול יותר, מבלי לשלם על השינוי.

אין פלא אם כך, שהאתר הפופולרי Booking.com, צבר תאוצה השנה גם בקרב צרכן התיירות הישראלי, ונהנה מגידול של 193% בכמות ההזמנות ב-2016. אחריו ברשימת אתרי התיירות הבינלאומיים ניצב אתר הזמנת הדירות airbnb, שהיקף הפעילות בו גדל ב-68%. אתר נוסף שזוכה לפרגון מצד הישראלים הוא האתר hotels.com, שהיקף ההזמנות בו גדל בכ-48% וגם אתר אקספדיה הוותיק, שרשם גידול של 42%.

"עולם האונליין שינה לגמרי את האופן שבו אנו צורכים תיירות, ופתח הזדמנויות רבות ומגוונות לטובת צרכן התיירות הישראלי, שמיטיב לנצל אותם לטובתו ובכך לחסוך עשרות אחוזים בהוצאות הנופש שלו", אומרת ורדית גונדטר, סמנכ"ל לקוחות פרטיים ושיווק בmax.

את התמונה המקסימה צילמה עבורנו מובילת הדעה Katherine Ladin.


חולמים על יפן אבל טסים לקפריסין

בסקר שערכנו עלו הרבה נתונים מעניינים נוספים על הרגלי צריכת מוצרי תיירות לחו"ל בקרב הישראלים:

79% מהנוסעים לחו"ל הזמינו חופשה באינטרנט לפחות פעם אחת.

84% מהנשאלים נסעו לחו"ל בחמש השנים האחרונות. בקרב בעלי הכנסה נמוכה הנתון יורד ל-50%.

42% מהנשאלים נוהגים להזמין את החופשה שלהם באמצעות אתרי הבית של המלונות וחברות התעופה. 28% נאמנים לסוכני הנסיעות שלהם. 27% מהנשאלים מזמינים באתר בוקינג, 18% מזמינים באתרי קופונים.

25% מהנוסעים לחו"ל הוציאו בממוצע בין 5,000 ל 10,000 שקל בשנה על חופשות בחו"ל. 20% מהנוסעים לחו"ל הוציאו מעל 20,000 שקל.

33% מהנוסעים לחו"ל לא משלמים בתשלומים על החופשה, שליש משלמים עד שלושה תשלומים בלבד.

48% מהנוסעים לחו"ל מעדיפים להזמין כל פריט בחופשה בנפרד ולא חבילה כוללת. בכך, הם בונים לעצמם את החבילה המושלמת ובמקרים רבים חוסכים עשרות אחוזים ממחיר החופשה.

זיהינו בmax ביקוש גדל והולך ליעדים החדשים: זנזיבר מקדוניה ומונטנגרו.

בנוסף, נרשם גידול בהזמנות ליעדים נוספים: לטביה, שהיקף העסקאות בה גדל בכ-100%, קפריסין צמחה ב-57%, גיאורגיה ב-56%, פולין 55%, אוקראינה ב-49% והפדרציה הרוסית צמחה ב-45%.

ביעדים הוותיקים ארה"ב מככבת במקום הראשון עם 12% מכלל הלקוחות הנופשים בחו"ל ב- 2016. אחריה, גרמניה, איטליה, אנגליה, ספרד, צרפת, הולנד, יוון, טורקיה, שוויץ, תאילנד וצ'כיה.

44% מהנוסעים לחו"ל מעדיפים טיול אורבני, רק 34% מעדיפים טיולי טבע ו- 13% אוהבים חופשות בטן-גב.

לשאלה עם מי אתה מעדיף לצאת לחופשה בחו"ל השיבו 73% מהנשאלים כי היו רוצים לנסוע עם בן זוגם, 37% עם חברים ו- 33% עם משפחה. 7.3% מהנשאלים מעדיפים לנסוע לבד.

יעדי החופשה עליהם חולמים הישראלים הם: ארה"ב, אוסטרליה, ניו זילנד תאילנד ויפן.

מזמינים הרבה זמן מראש וחוסכים עוד יותר

הצרכן הישראלי הוא לא רק טס יותר, אלא הוא גם צרכן חכם יותר: בסקר גילינו ש-64% מהנוסעים לחו"ל מבצעים תמיד השוואת מחירים לפני הזמנת חופשה. אבל אחרי שעשינו את הסקר ומצאנו את המחיר המשתלם ביותר, האם יש דרך לחסוך עוד יותר על החופשה שלנו?

כדי לתת מענה לצרכן הישראלי שמזמין חופשות אונליין, פיתחנו עבורכם את שירות max Pay-Back, המאפשר ללקוחות max לקבל החזרים על הזמנת חופשות באתרי תיירות מובילים, וכך לחסוך מאות שקלים בשנה.

מהנתונים שאספנו עד כה בmax Pay-Back עולה, כי לקוחות שמזמינים 3-4 חודשים לפני החופשה יכולים לחסוך כ- 30% מעלויות החופשה. לקוחות שהזמינו מלונות וטיסות בmax Pay-Back קיבלו גם כסף בחזרה לכרטיס האשראי, על כל העסקאות שהם ביצעו דרך השירות. אז למה אתם מחכים?

הזמינו חופשה באמצעות max Pay-Back ותתחילו לחסוך

והכי חשוב – תיהנו בחופש, תעשו חיים, ושיהיה לכם קיץ נהדר!

לכל הכתבות