סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
Skip Navigation Links דף הבית מגזין max הלוואה לעסק: כך תהפכו אתגר עסקי למציאות

הלוואה לעסק: כך תהפכו אתגר עסקי למציאות

צמיחה של בית עסק תלויה בשילוב של יכולות ניהול מקצועיות, פעילות שיווקית ממוקדת שוק מטרה, היכרות המתחרים ומפת התחרות והיערכות פיננסית נכונה. מה חשוב לדעת על ליווי פיננסי לעסק שלכם?

כבעליו של בית עסק, מי כמוכם יודע שעסק, לא משנה מה גודלו, הוא גוף חי, נושם ודינאמי. לעיתים אתם מוצאים את עצמכם בעיצומה של תקופת התרחבות וצמיחה כלכלית, עם צורך דחוף להקים עסקים חדשים, או שלוחות חדשות לעסקים קיימים. ולעיתים, הנכם נדרשים להשקעה במכונה חדשה, רכישת מלאי, תשלום לספקים, גישור על פערי תזרים בין הכנסות להוצאות, או סתם "אוויר לנשימה". 

אתם הראשונים להכיר ולזהות את רגעי האמת העסקיים, שבהם כל העבודה הקשה שהשקעתם, כל התכנונים והחלומות, עלולים להיפגע בהיעדרם של ניהול מקצועי, החלטה נכונה, ביחס לתיעדוף הצרכים העסקיים ודחיפותם מענה מהיר וחד או לחילופין היערכות פיננסית מבעוד מועד לשינויים עונתיים.

loan


ל
מה דווקא max עסקים?

ב-max עסקים מבינים את הדינמיות לאורך חיי העסק, את ההתמודדות עם עונתיות, שלעיתים מביאה להאטה בפעילות העסקית, ובתזרים המזומנים, ולחילופין, כניסה להשקעות לצורך התרחבות וצמיחה כלכלית. אנו מציעים לכם פתרונות אשראי מותאמים לצרכים העסקיים שלכם, מהירים, נגישים, ובתנאים מיוחדים לעסקים. אשראי חוץ בנקאי שיאפשר לכם לנהל את התזרים, ולממש את דרככם להצלחה! 

בכל השינויים הללו, ולמעשה, גם בימי שגרה, אתם, כבעלי עסקים, חייבים לדעת שיש על מי לסמוך בכל מה שנוגע להלוואות. אפשר להתפשר, להתגמש, אפילו לאלתר בתחומים מסוימים – אך לא עם "צינור החמצן הפיננסי" של העסק שלכם. אתם חייבים לדעת שתמיד יהיה שם בשבילכם גוף פיננסי גדול ויציב, שיוכל לתמוך בכם ברגעים המכוננים של העסק ולסייע לו להתרחב ולשגשג. 


עסקים בראש שקט 

חברת לאומי קארד נמכרה לקרן ההשקעות האמריקאית ורבורג פינקוס, מהקרנות הגדולות בעולם, ושינתה את שמה ל-max. כך נוצר גוף פיננסי חדש בישראל, עם איתנות פיננסית וחוסן עסקי. אנחנו, ב- max עסקים, הגדרנו לעצמנו מטרת-על עיקרית אחת: לאפשר לכם, בעלי העסקים בישראל, ראש שקט להתנהל, לצמוח, לגדול ולהצליח. 


חברת max עסקים מאפשרת לכם אשראי מחוץ למסגרת:
 

הלוואת סולו עד 500,000 אלף שקל בערבות בעלים ושטר חוב.

החזר גמיש במיוחד – פריסה לעד 60 תשלומים.

לעסקים סולקים - החזר ההלוואה מתוך הזיכויים העתידיים על חשבון כספי הסליקה.

אשראי חוץ בנקאי 

הזרמה מהירה


loan2

 

איך זה עובד? 

max עסקים מבית לאומי קארד מציע לבתי עסק מקורות מימון חוץ בנקאים (אשראי חוץ בנקאי) במגוון מסלולים, המותאמים לצרכים העסקיים של כל בית העסק: 


הלוואות גישור קצרות On Call:

צריכים "אוויר לנשימה", לגישור בין התשלומים השוטפים, לבין ההכנסות הפזורות על פני החודש כולו? מסגרת אשראי המאפשרת העמדת הלוואות קצרות מועד, יכולה לתת מענה למימון הוצאות שוטפות וקבועות של העסק: משכורות, שכ"ד, מיסים ותשלום חשבונות. ולמעשה מאפשרת לכם לנהל את תזרים המזומנים החודשי של העסק.


הלוואות מימון רכש ספקים:

צריכים לגשר על הפער בין רכישת מלאי ועד לקבלת כספים מלקוחות ממכירתו? לשלם לספקים עבור רכישת מלאי עוד לפני שמכרתם את הסחורה? הלוואת מימון רכש ספקים, היא פתרון מצוין לרכישת מלאי מחו"ל ומספקים בארץ לצורכי: הגדלת פעילות, קבלת הנחות מזומן מספקים כניסה למוצרים חדשים, סניפים חדשים, מלאי עונתי וכד'.


הלוואות גישור מע"מ:

נוצר בעסק פער תזרימי בין תשלומי מע"מ הנגבים מבית העסק במעמד המכירה, ועד לקבלת יתרת התשלומים, שאינם במזומן? גם במקרה זה הלוואת גישור יכולה לסייע. 

loanbissunes


אנשים עושים עסקים

אנחנו ב-max עסקים מתמחים במתן אשראי לעסקים, מבינים את הצרכים העסקיים שלכם, ומכירים היטב את האתגרים שאיתם אתם, כבעלי עסק, החיים בהווה מהיר ודינאמי, מתמודדים. לכן, נדע להתאים לכם פתרון אישי, מתוך אחריות גדולה לכל לקוח ולקוח.

חשוב לדעת:

*אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל
*הפרסום אינו מהווה הצעה למתן אשראי
*ההלוואה כפופה לאישור max
*כפוף לתנאי ההצטרפות


להלוואה לעסק