סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
Skip Navigation Links דף הבית מגזין max הלוואות מיידיות לסטודנטים בתנאים מעולים: ללמוד לתואר בראש שקט

הלוואות מיידיות לסטודנטים: ללמוד בראש שקט

סטודנטים בישראל מתקשים לגמור את החודש. לומדים ומחפשים הלוואה? תראו מה max מציע לכם

השכלה גבוהה, יאמר לכם כל אחד מכ-307 אלף הסטודנטים הלומדים כיום באוניברסיטאות ובמכללות בישראל, היא עסק יקר. גם אם נניח בצד את עלות שכר הלימוד, שמסתכמת בכ-40 אלף שקל לתואר ראשון, נישאר עם עלויות גדולות של שכר דירה, ציוד וחומרי לימוד וכמובן עלויות מחיה שוטפות. הסטודנט הישראלי נמצא במאבק תמידי לגמור את החודש, גם אם הוא מקבל תמיכה כספית מההורים, גם אם היא עובדת למחייתה במקביל ללימודיה.


לקחת היום כדי להשקיע במחר


בלב המציאות הלא פשוטה הזאת נמצאים, כמובן, הלימודים עצמם, המחייבים ראש שקט כדי להגיע להישגים ולהצטיין. מה עושים? מנתוני max עולה, כי מספר ההלוואות לסטודנטים למטרת לימודים נמצא בעלייה הדרגתית החל משנת 2016. זה לא קורה סתם: סטודנטים רבים מבינים כי הלוואה מתונה, שלא "משתגעת", תאפשר להם ללמוד בראש שקט. לפי הנתונים, רוב הסטודנטים שלוקחים הלוואות ללימודים משתדלים לקחת בדיוק את האשראי הנחוץ להם. הם לוקחים הלוואות בסכומים נמוכים יחסית, בין 10,000 ל-20,000 שקל, עם החזרים חודשיים קבועים שנעים בין 400 ל-600 שקל.

הסטודנטים שלוקחים הלוואות מבינים שבסכום נמוך יחסית ובתנאים נוחים, הם יכולים לקנות שקט נפשי, הנחוץ כל כך להשקעה בלימודים, על אחת כמה וכמה בלימודים אקדמאיים. הם גם יודעים שמאחר שההלוואה וההחזרים החודשיים נמוכים יחסית, הם יוכלו להחזיר את החוב בקלות עם כניסתם לשוק העבודה - ולהימנע ככל הניתן מהשילוב הכמעט בלתי אפשרי בין עבודה (בערב ובלילה) ללימודים (בבוקר ובצהריים). מלצרים עייפים ועצבניים? סטודנטים שממצים בערך 12% מיכולתם? לא מומלץ.


stuLoan


ל-max יש הצעה מיוחדת בשבילכם


max מאפשר לכם, סטודנטים לקוחות כל הבנקים, לקבל הלוואה מיידית לכל מטרה בתנאים מעולים:

עד 100 אלף שקל ועד 60 תשלומים

ללא בטחונות וללא ערבים

תהליך מהיר פשוט וקל בדיגיטל או בשיחת טלפון עם נציג

"גרייס" נדיב: ניתן לדחות את תחילת החזר ההלוואה, בתשלום ריבית גישור, לתקופה של עד שנה שלמה מיום קבלת ההלוואה


זה אולי נראה לכם קצת מפחיד כרגע, אבל כשתסיימו את התואר (בהצטיינות, אלא מה!) ותיכנסו לשוק העבודה, תגלו שהחזר של 400-600 שקל בחודש אינו מכביד עליכם
בהתנהלות השוטפת. בוודאי אם תתחילו בשכר של 12-14 אלף שקל בהיי-טק, אבל גם אם תשתלבו כעובדים מתחילים בתעשיות השונות (7-9 אלף שקל בחודש על פי רוב). ההלוואה הזו תשמש אתכם כמנוע לצמיחה ולהגשמה עצמית ששווה כל שקל לסטודנט או סטודנטית שהיו חכמים מספיק לקחת אותה בזמן.


לבחור את מה שמתאים לכם


עד לא מזמן, העדיפו לווים רבים לבקש הלוואה מהגורם המוכר להם ביותר - הבנק "שלהם", שבו גם מתנהלים חשבונותיהם. אבל, מצב זה משתנה במהירות. הישראלים הבינו שכאשר הם לוקחים הלוואה מהבנק, היא ניתנת להם על חשבון האובליגו, כלומר: על חשבון סך ההתחייבויות שלהם מול הבנק. לעומת זאת, הלוואות חוץ בנקאיות ניתנות על חשבון מסגרת חוץ בנקאית שלא קשורה בשום אופן לחשבון או למסגרת של הלקוח בבנק ולא תופסת לו את האובליגו. max הוא גוף אשראי חוץ בנקאי שמציע הלוואות ללקוחות כל הבנקים וכל החברות ובתנאים מהטובים בשוק. הלוואה של עד 100,000 ₪ ועד 60 תשלומים בתהליך פשוט וקל ללא ערבים וללא ביטחונות. ניתן לקבל את ההלוואה בשיחה עם נציג וגם בתהליך דיגיטלי מלא בכל זמן ובכל מקום. לקוחות טובים עם מוסר תשלומים גבוה יקבלו הלוואות בתנאים נוחים.


SLoan


יש תחרות בשוק ואתם המרוויחים

בשנים האחרונות, בשל התחרות המתגברת בתחום האשראי, ההלוואות החוץ בנקאיות נעשו גם אטרקטיביות מאוד בהיבט של הריבית. וזו כבר מהפכה: הלקוח, כלומר אתם, עושה שופינג בין מספר רב של גופים המציעים לו אשראי ובוחר באופציה הנוחה ביותר מבחינתו. סטודנטים יקרים, אנחנו פה בשבילכם. אם אתם כבר לקוחות שלנו, תינתן לכם ההלוואה על גבי כרטיס האשראי של max. לקוחות חדשים? וולקאם! אתם מוזמנים לבחור בין הנפקת כרטיס אשראי והזרמת הלוואה ללימודים על גביו, לבין לקיחת הלוואה ללא כרטיס. ההלוואות זמינות לכם בשני ערוצים מרכזיים: טלפונית, מול נציג מכירות במוקד הלוואות; ואון-ליין, באתר שלנו נסו אותנו - ותוכלו להשלים תואר בראש שקט. בהצלחה!

חשוב לדעת: אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור ריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל | כפוף לאישור ולתנאי החברה | הצעת ההלוואה תינתן בהתאם לנתוניו האישיים של הלקוח | דחיית החזר ההלוואה בכפוף לתשלום ריבית גישור |המודעה אינה מהווה הצעה למתן אשראי |המלווה: מקס איט פיננסים בע"מ (לשעבר: לאומי קארד בע"מ)


להלוואה לסטודנטים