סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
Skip Navigation Links דף הבית מגזין לאומי קארד קיץ 2018: הסרטים שלא תרצו לפספס

סרטים מומלצים לכל המשפחה – קיץ 2018

אחד הבילויים האהובים עלינו, במיוחד בעונת הקיץ החמה, הוא צפייה בסרט בקולנוע. קבלו המלצות על 4 סרטים שיעשו לכם את הקיץ. אז את מי אתם מזמינים לסרט?

הישראלים אוהבים ללכת לקולנוע. מנתוני הלמ"ס עולה כי בשנת 2016 חלה עלייה במספר בתי הקולנוע בישראל - 56, לעומת 50 בשנת 2015 ומספר הכרטיסים שנמכרו בשנה זו היה 17,543,961 (לא כולל כרטיסים שנמכרו בפסטיבלי קולנוע).


מסתמן שקיץ 2018 יהיה לוהט בקולנוע, הנה ארבעה סרטים שלא כדאי לכם לפספס.

פוסטר - משפחת סופר על 2

1. משפחת סופר על 2 – אחד מהסרטים המשובחים של פיסקאר וכעת חוזרת משפחת גיבורי העל האהובה בסרט חדש. הפעם נשאר בוב, האב, בבית עם הילדים ומתמודד עם השגרה המשפחתית המורכבת, אליה מתווסף גם ג'ק-ג'ק התינוק, שמפתח גם כן כוחות על. העלילה מסתבכת כאשר נבל רשע רוקם מזימה, מה שמצריך את המשפחה להתאחד ולהילחם נגדו.

פוסטר - עולם היורה 2

2. עולם היורה 2 - לאחר קריסת פארק השעשועים "עולם היורה" מתגלה כי הר געש מסכן את החיים באי, ביניהם גם של הדינוזאורים החיים בו. לאור הסכנה הצפויה, צוות המחקר נקרא למשימת הצלה, גם של הדינוזאורית החכמה - בלו.

פוסטר - משימה בלתי אפשרית 6

3. משימה בלתי אפשרית 6: התרסקות - איתן האנט (טום קרוז) ביחד עם בעלי ברית מוכרים, חוזרים לתקן משימה שנכשלה, תוך מרוץ נגד הזמן.  

פוסטר - אושן 8

4. אושן 8 – הפעם בגרסה הנשית. דבי אושן (סנדרה בולוק), אחותו של דני אושן (ג'ורג' קלוני) יוצאת לחופשי מהכלא ומגייסת צוות נשי מנצח לשוד מתוחכם במוזיאון המטרופוליטן בניו יורק.


ומה יותר כיף מלצפות בסרט בקיץ בקולנוע ממוזג וחשוך עם דלי פופקורן? לעשות את זה בשניים!

להזמנת כרטיסים 1+1
  • שתפו