סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
Skip Navigation Links דף הבית מגזין max SKYMAX ינואר 2020

הישראלים אוהבים לטוס: יותר מ-10,000 כרטיסי SKYMAX הונפקו

כרטיס האשראי SKYMAX, שצובר נקודות טיסה בכל חברות התעופה, מסתמן כמענה לאהבת הישראלים לטוס לכל יעד בחו"ל לאורך כל השנה

כרטיס אשראי SKYMAX, שצובר נקודות לטיסות בכל חברות התעופה בעולם, עונה על ביקוש גדול שקיים היום בשוק הישראלי לטיסות וחופשות בחו"ל והראייה לכך היא שתוך כחודש וחצי, יותר מ-10,000 ישראלים הזמינו את הכרטיס החדש של חברת max.

החידוש המרכזי שמביא כרטיס SKYMAX לצרכן הישראלי הוא הסרת המגבלות אותן אנו מכירים מכרטיסים אחרים בשוק ופתיחת אפשרויות שלא היו קיימות קודם לכן. כך, ניתן לצבור, באמצעות קניות בכרטיס SKYMAX, נקודות טיסה למימוש בכל חברות התעופה, כולל לואו קוסט לכל יעד בעולם ובאיזה מועד שרוצים וללא תוספת תשלום על מיסי נמל.
מתברר שהישראלים חיכו לכרטיס SKYMAX

נויה פרסול קפלינסקי, מנהלת שיווק לקוחות פרטיים ב-max מסבירה כיצד הכרטיס נולד: "כרטיס SKYMAX הושק אחרי מחקר שוק רחב שביצענו וחשיבה מעמיקה על הצרכים של הצרכן הישראלי. טיסה לחו"ל הפכה להיות חלק חשוב באורח החיים של הישראלים, והרבה ישראלים טסים כל שנה לחו"ל ואפילו מספר פעמים בשנה – עם משפחה, חברים, בן או בת זוג ועוד. המחיר הפך להיות שיקול מרכזי בקביעת יעד הטיסה ובחירת חברת הטיסה ולכן אנחנו רואים פריחה של חברות הלואו קוסט (Low-Cost) בישראל וטיסות לאורך כל השנה ולא רק בקיץ. זיהינו שקיים חוסר בשוק לכרטיס אשראי שייתן מענה בדיוק לצרכים אלה ולכן השקנו את כרטיס SKYMAX שמאפשר ליהנות מטיסות חינם או בהנחה, ויוצר שמיים פתוחים באמת - לטוס עם כל חברות התעופה, לאורך כל השנה עם שיעור צבירת נקודות משתלם וללא תשלום נוסף על מיסי נמל".

מגמה זו נתמכת בסקרים על הרגלי הטיסות של הישראלים שחברת max ביצעה באמצעות מכון רושניק. לפי הסקר עולה כי כל ישראלי רביעי טס לחו"ל לפחות פעמיים בשנה וכל ישראלי עשירי טס לחו"ל לפחות 3 פעמים בשנה. הגורם שמכריע בקבלת ההחלטה לאן טסים הוא מחיר הטיסה – שני שליש מהישראלים ציינו שהם בוחרים את הטיסה לפי המחיר ולא לפי היעד.

בנוסף, קל יותר היום להזמין טיסה בשל התחרות הגבוהה של אתרי הנסיעות ברשת – שמקלה מאוד את תהליך ההזמנה וגם מוזילה אותו ולכן יותר ממחצית הישראלים רוכשים את החופשה שלהם באינטרנט. 


קונים, צוברים, טסים לחו"ל חינם ונהנים מפינוקים

לכרטיס SKYMAX צבירת נקודות משתלמת מאוד – על כל 160 שקלים שמוציאים בעסקאות בכרטיס צוברים 1 נקודה להזמנת טיסה, זאת לעומת צבירה של 1 נקודה על כל הוצאה של 250 ₪ בכרטיסים מתחרים.

בנוסף, מקבלים 100 נקודות מתנה בהצטרפות לכרטיס האשראי וכשמגיעים ל-200 נקודות כבר אפשר להזמין את החופשה הבאה באתר SKYMAX. לדוגמה: אם החיוב החודשי שלכם בכרטיס SKYMAX הוא 5,000 שקלים בחודש, אפשר לצבור 475 נקודות בשנה (כולל 100 נקודות מתנה הצטרפות) ואז לטוס אחרי 4 חודשים בחינם לבודפשט, או אחרי 10 חודשים בחינם לרומא!

SKYMAX מקנה גם הטבות נוספות כמו ביטוח נסיעות חינם ל-5 ימים, הטבה בכניסה לטרקליני VIP בעולם, צבירה נוספת למועדוני הנוסע המתמיד ותוכנית ההטבות המפנקת של max הכוללת 1+1 לסרטים, הופעות ואטרקציות בחו"ל ובארץ. 


*כפוף לאישור החברה, תנאי ההצטרפות ותקנון מועדון SKYMAX

להזמנת כרטיס SKYMAX