סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
Skip Navigation Links דף הבית מגזין max הלוואה חוץ בנקאית של max: שאלות ותשובות

הלוואה חוץ בנקאית של max: שאלות ותשובות

מה ההבדל בין הלוואה בנקאית לחוץ בנקאית? למה כדאי לקחת הלוואה מ-max? כל השאלות והתשובות על הלוואה מיידית ללקוחות כל הבנקים

 


1. מי יכול לקבל הלוואה מ-max?


ההלוואות של max ניתנות ללקוחות כל הבנקים וכל חברות כרטיסי האשראי, מעל גיל 21, שיש ברשותם כרטיס אשראי של אחד הבנקים או של חברות כרטיסי האשראי. לקוחות כל הבנקים יכולים לבדוק את זכאותם באופן מיידי אונליין או בשיחה ולקבל הלוואה מיידית לכל מטרה.


2. איך נדע האם אנחנו זכאים לקבלת הלוואה?


לאחר מילוי קצר של פרטים אישיים באתר, תוכלו לדעת באופן מיידי אם אתם זכאים לקבלת הלוואה.


3. שמעתי שחברות האשראי והבנקים נותנים אופציה להקפיא תשלומים של הלוואות, האם גם לכם יש משהו כזה?


בעקבות השלכות משבר הקורונה ובמטרה להקל על לקוחותינו, אנו מאפשרים דחייה של תשלומי הלוואות קיימות בהתאם למתווה שפורסם ע"י בנק ישראל.

ניתן לבחון את הזכאות לדחיית התשלומים מול שירות הלקוחות בטלפון: 03-6178888.

בקשות לדחיית תשלומים תוגשנה לא יאוחר מיום 31.12.2020.

למתווה בנק ישראל
4. מהו גובה הריבית שמשלמים על הלוואה?


גובה הריבית קובע כמה תשלמו בפועל על ההלוואה ולכן חשוב להבין את מרכיבי הריבית השונים. ב-max הריבית על ההלוואה מורכבת מריבית פריים, שהינה ריבית שנקבעת על ידי הבנקים (על פי העדכון האחרון של בנק ישראל - 1.75%), אליה מתווספת ריבית המותאמת אישית ומשקפת את רמת הסיכון במתן הלוואה ללקוח. לדוגמה, על הלוואה בסכום של 100,000 ₪ בפריסה של 60 חודשים, בריבית ממוצעת של פריים + 6%,  תשלמו 4,247 ₪ עלות ריבית מדי שנה למשך תקופת ההלוואה.
קבלת מפתח לדירה חדשה


5. אילו סוגי הלוואות מציע max?


max מציע הלוואה חוץ בנקאית לכל מטרה, עד 100,000 שקלים ללקוחות כל הבנקים. הלוואה מ-max ניתנת בנוסף, ובלי קשר למסגרת האשראי בבנק. ב-max ניתן לקבל הלוואה גם ללא כרטיס אשראי של max. בנוסף, מי שמחזיק בכרטיס max יכול לקבל הלוואה על גבי הכרטיס. שתי המסגרות יחד (בכרטיס ומחוצה לו) יכולות להגיע לסכום של יותר מ-100 אלף ₪. 


6. בכמה תשלומים ניתן לשלם את ההלוואה?


max מציע הלוואה מיידית, לכל מטרה, בפריסה נוחה של עד 60 תשלומים. בנוסף, ניתן לקבל דחייה בהחזר ההלוואה ולהתחיל לשלם החל מחודשיים ועד שנה ממועד אישורה, בתשלום ריבית גישור.


7. מה ההבדל בין הלוואה מבנק להלוואה חוץ בנקאית?


הלוואה חוץ בנקאית היא הלוואה שניתנת בנוסף לאשראי המוצע בבנק ולעיתים בריבית משתלמת מזו של הבנק. היא ניתנת מגופים שאינם בנקים כגון – חברות ביטוח, חברות כרטיסי אשראי, גופים להלוואות חברתיות ועוד. הלוואה חוץ בנקאית יכולה להגיע עד לסכום של 100 אלף ₪ ומיועדת לכל מטרה – סגירת מינוס, רכב חדש, חופשה וכו'. תנאי ההלוואה – סכום ההחזר ומספר התשלומים - גמישים למדי. ההמלצה היא לבצע סקר שוק כדי לקבל את ההצעה המשתלמת ביותר עבורכם.


8. מהו התהליך שעוברים כדי לקבל הלוואה מ-max?


התהליך ב-max פשוט ומהיר. לא תצטרכו להגיע פיזית לחברת האשראי, לא תאבדו זמן וסבלנות בנבכי הבירוקרטיה, לא תצטרכו לתור אחרי ערבים או להביא בטחונות. מדובר בהלוואה שאפשר לקבל אונליין או בשיחת טלפון עם נציג, ולקבל תשובה מיידית לגבי זכאות להלוואה. כדי לבדוק את זכאותכם לקבלת הלוואה מיידית לכל מטרה, עד 100,000 שקלים, נדרש למלא מספר שדות אישיים באתר max. התשובה על זכאות להלוואה מתקבלת באופן מיידי, ללא המתנה. מי שזכאי להלוואה יקבל את הכסף לחשבון הבנק תוך שלושה ימים מיום אישור הבקשה.

מטבעות של כסף


9. תוך כמה זמן נכנס הכסף לחשבון?


אם אתם זכאים להלוואה, תוך שלושה ימי עסקים מרגע אישור ההלוואה, הכסף יועבר לחשבון הבנק שלכם.


10. למה כדאי לקחת הלוואה מ-max?


מבדיקות ש-max ערך בקרב לקוחותיו, עולה כי השיקולים שמנחים את רוב האנשים בלקיחת הלוואה הם: הגוף ממנו הם לוקחים את ההלוואה, הריבית אותה הם צריכים לשלם, הגמישות בהחזר ההלוואה והאם היא תופסת להם את המסגרת בבנק.


הריבית המשתלמת והגמישות ש-max מאפשר בהחזר ההלוואה, הופכים אותו לגוף המוביל במתן אשראי חוץ בנקאי, עם תיק האשראי החוץ בנקאי הגדול ביותר בישראל.

max מציע ללקוחות כל הבנקים הלוואות לכל מטרה עם יתרונות משמעותיים:

עד 100,000 שקלים בתהליך מהיר ופשוט ובאישור עקרוני מיידי. 

תנאים משתלמים במיוחד, ריבית אטרקטיבית שלעיתים נמוכה מזו שיציע לכם הבנק. 

ללא בירוקרטיה של הצגת מסמכים (תלושי משכורת או דפי חשבון), ללא צורך בערבים, במשכון או שעבוד בטחונות.

תהליך לקיחת ההלוואה הוא מהיר ופשוט - נעשה באמצעות כמה קליקים באינטרנט או בשיחת טלפון קצרה, גם ללא צורך בכרטיס אשראי של max.

קיימת אפשרות דחיית תחילת ההחזר בשני מסלולים עיקריים. דחיית תחילת החזר ההלוואה עד לחצי שנה בתשלום ריבית גישור עם תחילת ההחזר, או דחיית החזר ההלוואה בשנה שלמה בתשלום ריבית גישור מדי חודש.

11. האם חייבים להזמין כרטיס אשראי של max כדי לקבל הלוואה?


לא. max מציע הלוואה גם ללקוחות חדשים ללא צורך בהזמנת כרטיס אשראי.12. איך השינויים בשוק האשראי משפרים לכם את תנאי ההלוואות?


עד לא מזמן, הריבית בבנק, לרוב, היתה נמוכה מזו של גופים חוץ בנקאיים. הסיבה לכך היא שלבנקים הייתה גישה למידע רב יותר על לקוחותיו וכתוצאה מכך היה ביכולתם להציע ללקוחות טובים הלוואה בריבית טובה. אולם, שני שינויים שקרו בשנת 2019 הגבירו את התחרות בשוק ההלוואות. באפריל 2019 השיק בנק ישראל מאגר נתוני אשראי, בו נשמר מידע על היסטוריית האשראי של הציבור הרחב, וזאת במטרה לאפשר לגופים פיננסיים להיחשף למידע ולהציע הלוואות מתאימות על פי הנתונים האישיים של כל אחד. בנוסף, בשנת 2019 הופרדו שתי חברות כרטיסי אשראי  -לאומי קארד וישראכרט - מהבנקים לאומי ופועלים בהתאמה, ולכן גם הריבית בשוק הפכה לתחרותית יותר.


 חשוב לדעת:

* אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.* בכפוף לתנאי ההצטרפות. *הפרסום אינו מהווה הצעה למתן אשראי. * הצעת ההלוואה תינתן בהתאם לנתוניו האישיים של הלקוח. * מתן ההלוואה כפוף לאישור של max.

להלוואה אונליין
  • שתפו