סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
Skip Navigation Links דף הבית מגזין לאומי קארד הלוואה חוץ בנקאית של max: שאלות ותשובות

הלוואה חוץ בנקאית של max: שאלות ותשובות

מה ההבדל בין הלוואה בנקאית לחוץ בנקאית? למה כדאי לקחת הלוואה מ-max? כל השאלות והתשובות על הלוואה מיידית ללקוחות כל הבנקים

1. אילו סוגי הלוואות מציע max?

max מציע הלוואה לכל מטרה, עד 100,000 שקלים ועד 60 תשלומים, ללא ערבים וללא בטחונות. קיימת אפשרות לדחות את תחילת החזר ההלוואה עד שנה מיום לקיחתה, בתוספת ריבית.

2. למה כדאי לקחת הלוואה ב-max?
הלוואה חוץ בנקאית של max הינה מסגרת אשראי נוספת לזו בחשבון הבנק.

max מציע מגוון הלוואות לכל מטרה עם יתרונות משמעותיים: עד 100,000 שקלים בתהליך מהיר ופשוט ובאישור עקרוני מיידי. ההלוואה לא כרוכה בבירוקרטיה של הצגת מסמכים (תלושי משכורת או דפי חשבון), ללא צורך בערבים, במשכון או שעבוד בטחונות, ונעשית בכמה קליקים באינטרנט, גם ללא צורך בכרטיס אשראי של max.

כמו כן, ההלוואה ניתנת לפריסה של עד 60 תשלומים, המאפשרת תשלום חודשי נוח.

קבלת מפתח לדירה חדשה

3. איך לוקחים הלוואה מ-max?

על מנת לבדוק את זכאותך לקבלת הלוואה מיידית לכל מטרה, עד 100,000 שקלים, נדרש למלא מספר שדות אישיים באתר max. קבלת התשובה לזכאות להלוואה הינה מיידית .עבור הזכאים להלוואה, הכסף עובר לחשבון תוך שלושה ימים מיום אישור הבקשה, ללא צורך בביטחונות וערבים. קיימת אפשרות להתחיל להחזיר את ההלוואה בטווח של חודשיים ועד שנה מיום קבלתה בתוספת ריבית.

4. איך אדע האם אני זכאי לקבלת הלוואה מ-max?

לאחר מילוי קצר של פרטים אישיים באתר max, תוכלו לדעת באופן מיידי אם אתם זכאים לקבלת הלוואה.

5. האם כולם יכולים לקחת הלוואה אונליין באתר של max?

כן, לקוחות כל הבנקים יכולים לקחת הלוואה אונליין. אם אתם לקוחות של max, לאחר הזדהות קצרה תוכלו לבדוק האם אתם זכאים להלוואה. אם אתם לא לקוחות של max, לאחר מילוי הפרטים תוכלו לדעת אם הנכם זכאים או לא.

6. תוך כמה זמן נכנס הכסף לחשבון?

במידה ואתם זכאים להלוואה, תוך שלושה ימי עסקים מרגע אישור ההלוואה הכסף יועבר לחשבון הבנק שלכם.

מטבעות של כסף

7. בכמה תשלומים ניתן לשלם את ההלוואה?

max מציע הלוואה מיידית לכל מטרה של עד 60 תשלומים אותה ניתן להתחיל לשלם החל מחודשיים ועד שנה ממועד אישור ההלוואה, בתוספת ריבית.

8. מהו גובה הריבית שמשלמים על הלוואה?

יש מושגים מבלבלים על גובה הריבית. הריבית על ההלוואה עשויה להיות מורכבת מריבית פריים, שהינה ריבית שנקבעת על ידי הבנקים (על פי העדכון האחרון של בנק ישראל - 1.75%), אליה מתווספת תוספת הריבית בהתאם להחלטת הגוף המלווה שנקבעת לפי דירוג האשראי של הלקוח.

כמו כן, max מציע הלוואה חוץ בנקאית של עד 100,000 שקלים במסגרתה תוכלו בשנה הראשונה להחזיר את הריבית בלבד ולאחר מכן לשלם את יתרת ההלוואה (הקרן) במספר תשלומים לבחירתכם.

שאלות שכיחות על הלוואה חוץ בנקאית:

1. מהי הלוואה חוץ בנקאית?

הלוואה חוץ בנקאית היא הלוואה הניתנת על ידי גוף פיננסי שאינו בנק ואינה קשורה למסגרת האשראי בבנק. הלוואה כזו עונה על צרכים רבים של לקוחות שמחפשים פתרון אשראי נוסף, פשוט ומיידי, על זה שנותן הבנק. בהלוואה חוץ בנקאית פעמים רבות אין צורך בערבים, בירוקרטיה מטעם הבנק ובהעברת מסמכים.

ניתן לקבל הלוואה חוץ בנקאית מ-max למגוון מטרות כמו: חתונה, חופשה משפחתית, רכישת רכב, ועוד.

2. מה ההבדל בין הלוואה בנקאית להלוואה חוץ בנקאית?

הלוואה בנקאית, כשמה כן היא, ניתנת על ידי גוף בנקאי, בו מנוהל חשבון הלקוח. משמעותה של הלוואה כזו היא שהלקוח מקבל מהבנק סכום כסף שאותו הוא מחזיר במועד מאוחר יותר בתוספת ריבית. הבנק לרוב מציע מספר מסלולים, בהתאם למסגרת האשראי.

הלוואות בנקאיות יכולות להיות בריבית קבועה או משתנה, צמודות למדד, נקובות בשקל או במטבע אחר. לעיתים, על מנת לאשר הלוואה, יתבקש הלקוח להציג ערבים להלוואה או נכס שיהיה משועבד תמורת ההלוואה.

לעומת זאת, הלוואות חוץ בנקאיות, שניתנות על ידי גופים פיננסיים, כגון חברות מימון, חברות כרטיסי אשראי וחברות ביטוח, תהיינה לעיתים גמישות יותר. הן פשוטות, זמינות בכל פלטפורמה ויכולות להתקבל בשיחת טלפון או דרך האינטרנט, ללא הצגת ביטחונות או ערבונות.

כמו כן, הלוואות חוץ בנקאיות אינן משפיעות או קשורות למסגרת האשראי בחשבון הבנק. ברוב המקרים תוכלו להתאים אותן לצרכיכם והאישור לא ידרוש בירוקרטיה, הצגת מסמכים וסבב בדיקות ולכן עשויות להיות מהירות ונוחות מהלוואות הבנקים.

3. מהו מחשבון הלוואה?

מחשבון הלוואה הוא כלי לחישוב סכום התשלום החודשי המשוער, בהתאם לסכום ההלוואה הרצוי ופריסת התשלומים שהלקוח מעוניין בה.


מחשבון הלוואה חוץ בנקאית

4. האם דירוג האשראי משפיע על ההלוואה?

ההתנהלות הכלכלית והפיננסית שלנו מגדירה את דירוג האשראי שלנו. מטבע הדברים התנהגות פיננסית אחראית, מסודרת ואמינה לאורך זמן, משפרת את דירוג האשראי. מאידך, אי עמידה בתשלומי הלוואות או חריגה מהמסגרת העומדת לרשותנו בחשבון הבנק, פוגעות בדירוג האשראי.

דירוג אשראי מהווה בסיס לקבלת ההחלטה האם להעניק לנו הלוואה ובאילו תנאים. דירוג טוב עשוי להביא לתנאים טובים יותר בקבלת הלוואה כגון ריבית נמוכה יותר.

 

חשוב לדעת:

* אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.* בכפוף לתנאי ההצטרפות. *הפרסום אינו מהווה הצעה למתן אשראי. * הצעת ההלוואה תינתן בהתאם לנתוניו האישיים של הלקוח. * מתן ההלוואה כפוף לאישור של max.

להלוואה אונליין
  • שתפו