סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
Skip Navigation Links דף הבית מגזין max שאלות ותשובות - לאומי קארד מחליפה את שמה ל-max | max

לאומי קארד מחליפה את שמה ל-max: כל השאלות והתשובות

מזל טוב, התחדשנו בשם חדש – max! אבל כל מה שהכרתם ואהבתם נשאר. בואו לגלות מה זה אומר לגביכם

אם אתם פה אז בטח שמעתם שלאומי קארד שינתה את שמה ל-max והשקנו עמוד בית חדש, רענן ועדכני, אבל חוץ מזה כמעט הכל נשאר אותו דבר. גם ב-max תמשיכו ליהנות מהפינוקים האהובים וכל השירותים המוכרים: כרטיסי אשראי, הלוואות, שירותים לעסקים ותוכנית הטבות מפנקת.

קיבצנו עבורכם שאלות שעשויות לעלות אצלכם בעקבות שינוי שם המותג ומה זה אומר על ההתנהלות היומיות שלכם.

1. לפני הכל, למה בכלל לאומי קארד שינתה את שמה ל-max?

עד לאחרונה לאומי קארד היתה חברת כרטיסי אשראי בבעלות בנק לאומי. בעקבות החלטת הממשלה ליישם את המלצות "ועדת שטרום", במטרה לעודד תחרות במערכת הבנקאית, הוחלט להפריד את חברות כרטיסי האשראי מבעלות הבנקים הגדולים. כתוצאה מכך חברת לאומי קארד נמכרה לורבורג פינקוס, קרן השקעות אמריקאית, מהגדולות בעולם ומתגה את עצמה בשם max.

2. האם צריך להחליף את כרטיס האשראי שיש לי בארנק לכרטיס עם השם החדש?

לא, אין צורך. אתם תמשיכו ליהנות מהשירותים שקיבלתם עד כה. כרטיס האשראי שלכם יפעל כרגיל ולא נדרשת כל פעולה מצדכם,  כשיסתיים תוקף הכרטיס תקבלו כרטיס חדש עם השם max.

3. האם גם הפעולות בכרטיס ימשיכו כרגיל?

בטח, אפשר להשתמש בכרטיס האשראי כרגיל, כל הפעולות בכרטיס - עסקאות תשלומים, הוראות קבע, הטבות וחיובים (בכרטיסים חוץ בנקאיים ומועדונים) והלוואות ימשיכו. השינוי היחיד הוא בשם החברה.

4. האם אפשר להמשיך וליהנות כרגיל מתוכנית ההטבות?

בוודאי, max ימשיך לפנק לפנק לפנק ויותר! והלקוחות שלנו על על מגוון הכרטיסים והמועדונים "בהצדעה","ביחד בשבילך", "קרנות השוטרים", "ארגון המורים", "DREAMCARD VIP" ועוד, ימשיכו ליהנות מתוכנית ההטבות הכי עשירה ומפנקת שיש. תוכנית עם מאות הטבות 1+1 בתחומי הבילוי והפנאי (סרטים, אטרקציות, מופעים והצגות), ומהטבות ומבצעים ברשתות מובילות. בנוסף לכך, תוכלו להמשיך ולצבור נקודות תעופה וליהנות מהטבה לטרקלין דן -שימו לב שהחל מה-1.4.19 הכניסה לטרקלין דן תהיה תמורת פינוק אחד + 30 ₪ (במקום שני פינוקים עד כה). בנוסף, לרשותכם ביטוח נסיעות חינם לחו"ל, עד 15% החזר כספי על קניות באתרי אינטרנט עם שירות Pay Back ועוד הרבה פינוקים שווים.

רק חשוב להזכיר שתוכנית ההטבות וצבירת נקודות התעופה, כפופות לתקנון הפינוקים ואתר ההטבות של max.

צפיה בסרט

5. האם חל שינוי ללקוחות בנק לאומי?

לקוחות שיש להם כרטיס בנקאי של בנק לאומי, עליו מוטבע לוגו של בנק לאומי, וכרטיסים של הבנק הדיגיטלי PEPPER, יוכלו להמשיך להשתמש בכרטיס האשראי שלהם כרגיל, פרט לתכנית ההטבות שהסתיימה עבורם החל מה-1.4.2019.

לאחר שיסתיים תוקף הכרטיס יקבלו הלקוחות כרטיס אשראי חדש של לאומי.

מי שירצה להמשיך ולהתפנק עם תוכנית ההטבות ומשירותים פיננסיים נוספים מוזמן להצטרף ל-max כלקוח חוץ בנקאי. אפשר לעשות זאת בקלות דרך האתר זאת כמובן בהתאם לתנאי ההצטרפות של כל כרטיס ושירות.

מי שחבר במסלול תעופה, ימשיך לצבור נקודות כרגיל. יחד עם זאת, החל מתאריך 1.7.2019 לא תתאפשר צבירת נקודות במסלול יונייטד איירליינס (פרט ללקוחות FIRST שיצברו נקודות כרגיל). בנוסף, החל מה-1.7.2019 לא תתאפשר העברת נקודות מכרטיסי האשראי של הבנק לכרטיסים חוץ-בנקאיים.


לוגו של בנק לאומי


6. איך מבחינים בין כרטיס בנקאי לכרטיס חוץ בנקאי?

כרטיס בנקאי מונפק בבנק ומוטבע עליו לוגו הבנק. על כרטיס חוץ בנקאי מוטבע שם החברה שהנפיקה אותו (לאומי קארד) ושם המועדון ("ארגון המורים", למשל).


7.
האם יש שינוי ללקוחות המועדונים?

כל שיתופי הפעולה של max עם המועדונים ממשיכים כרגיל ולקוחות חדשים מוזמנים להצטרף לכרטיסי מועדוני הלקוחות המובילים בישראל: "בהצדעה" למשרתי מילואים, "ביחד בשבילך" של ההסתדרות החדשה, מועדון "קרנות השוטרים", מועדון "תמורה" של ארגון המורים, "DREAMCARD VIP" של רשת פוקס, מועדון "עזריאלי" ועוד.

8. לקחתי הלוואה מלאומי קארד, מה משתנה?

שום דבר לא משתנה, ההלוואה ממשיכה כרגיל ואם צריכים, אפשר לקחת הלוואות נוספות.

* אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.


9. אם יש לי שאלות נוספות, איך אפשר ליצור קשר עם max?

אנחנו פה לכל שאלה, ונמשיך לעמוד לרשותכם באפליקציה, באתר האינטרנט, בעמוד הפייסבוק שלנו ובמוקד הטלפוני.