סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
Skip Navigation Links דף הבית מגזין max פורים 2018: כבר יש לכם תחפושת? | max

פורים 2018: כבר יש לכם תחפושת?

מתלבטים למה להתחפש בפורים ואיפה הכי משתלם לקנות תחפושת? קיבצנו בשבילכם 8 טיפים ואת אתרי האינטרנט הכי משתלמים לקניית תחפושות

אם אין לכם עדיין תחפושות לחג פורים, זה בדיוק הזמן להחליט למה אתם רוצים להתחפש השנה ואיפה הכי כדאי לכם לרכוש את התחפושת שלכם. היתרון הבולט של קניית תחפושות לפורים באתרי אינטרנט הוא מבחר עצום במחירים זולים, כשיש אתרי אינטרנט שמאפשרים החזר כספי עבור רכישת תחפושות (Pay-Back). זאת תודות לעובדה שחג פורים חל מספר חודשים אחרי "ליל כל הקדושים" האמריקאי (Halloween) ולכן אתרי האינטרנט האמריקאים הגדולים מציעים את התחפושות שנותרו מהחג במחיר נמוך. בנוסף, יש את האתרים הסינים שמציעים לאורך כל השנה תחפושות זולות.

לפני שאתם צוללים לחיפוש באתרי האינטרנט השונים כדאי לכם לקרוא 8 טיפים חשובים:

1.תהיו הכי מקוריים במסיבה - רכישת תחפושת באתרים מחו"ל מאפשרת לכם לרכוש תחפושת מקורית ויצירתית במיוחד, שלא נמצאת בחנויות בישראל. אפשר לחפש תחפושת לפי נושאים – היסטוריה, דמויות מסרטים וכ"ו. יש תחפושות משפחתיות, קבוצתיות ועוד.

2.תקנו מספיק זמן מראש - חשוב לקחת בחשבון שצריך להיערך מספיק זמן מראש ולהזמין את התחפושת כחודש וחצי – חודשיים לפני חג פורים כדי שהמשלוח יספיק להגיע בזמן לישראל. לרוב, משלוח מחו"ל לוקח כחודש אבל מומלץ לקחת מקדם ביטחון.

3.קבלו החזר כספי על רכישת התחפושות! – קיבצנו עבורכם את אתרי האינטרנט הכי שווים, מהם תוכלו לרכוש מגוון תחפושות לתינוקות, ילדים מבוגרים וגם בעלי חיים ואפילו לקבל החזר כספי. לפני כל קנייה תחילה הירשמו לmax Pay-Back ולאחר מכן תגיעו לחנות האינטרנטית. כך תצברו החזר כספי על כל קנייה דרך Pay-Back. אם הסכום שנצבר הגיע ל-50 שקלים ומעלה תוכלו להיכנס ל-Pay-Back וללחוץ על כפתור לקבלת הכסף לכרטיס האשראי.

להלן רשימת החנויות

Halloween - החזר כספי בגובה 7%

Costumes4less - החזר כספי בגובה 7%

AliExpress - עד 8% החזר כספי

banggood - עד 6% החזר כספי

gearbest - עד 10% החזר כספי

4.חפשו תחפושות נוחות, במיוחד לילדים – כדאי לבחור תחפושות מבדים נוחים, שאינן מסורבלות מידי במיוחד אם הן מיועדות לילדים קטנים.

5.שימו לב לאביזרים - בדקו בהצעה מה כוללת התחפושת, לא תמיד המחיר של התחפושת כולל אביזרים ולעיתים צריך להזמין אותם בנפרד.

6.תקנו מאתרים מוכרים – מומלץ לרכוש באתרים גדולים ומוכרים עם מדיניות החזרה והחלפה ברורה לדוגמה: eBay, AliExpress, Amazon וכ"ו.

7.לא לשכוח עלות משלוח – אל תשכחו לקחת בחשבון הסופי את המחירים של דמי המשלוח.

8.תבדקו ביקורות גולשים – אם אתם מתלבטים בין מוכרים שונים באתרי האינטרנט כדאי שתקראו עליהם ביקורות גולשים שיעזרו לכם להכריע ממי הכי כדאי לקנות.

  • שתפו