סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
Skip Navigation Links דף הבית מגזין max הטבות בפסח: לאיזו תוכנית יש max הטבות?

הטבות אביביות: לאיזו תוכנית יש max הטבות?

יותר הצגות והופעות חיות, יותר אטרקציות, יותר הנחות אונליין ויותר הטבות בחו"ל, תוכנית הפינוקים של max בהשווה לשאר תוכניות ההטבות

מהי תוכנית הפינוקים המפנקת ביותר? max הרחיב את תוכנית הפינוקים ללקוחותיו עם 3 הטבות חדשות ומפנקות במיוחד: "פינוק מסביב לעולם" – עשרות הטבות לאטרקציות, מחזות זמר ומוזיאונים המובילים בערים מרכזיות בעולם; "פינוק טעים" הטבות למזון מהיר ו"פינוק אונליין" הטבה לקניות אונליין.

רגע אחרי חג הפסח, בוא האביב והשקת תוכנית הפינוקים המשודרגת של max בדקנו והשווינו בין תוכניות ההטבות השונות כדי שלכם יהיה קל יותר לבחור. לא נוכל לסקור את כל ההטבות בכל התוכניות, אך נאמר שכל חברות כרטיסי האשראי מציעות מבחר עשיר של הטבות, החל מהטבות 1+1, בדרך כלל לבתי קולנוע, אטרקציות ומופעים.

אם אפשר לקפוץ לשורה התחתונה: max מציע את המגוון הגדול ביותר של הטבות שוות למחזיקי הכרטיס שלו, בפריסה ארצית. להלן ההשוואה המלאה.1. מקסימום אונליין: הטבות לרכישות ברשת

התוכנית של max מציעה שירות של החזר על קניות באינטרנט – PayBack בעשרות אתרים מובילים בארץ ובחו"ל. השירות מעניק עד 15% החזר כספי ברכישות באתרים המובילים באינטרנט דרך שירות PayBack אסוס, אי-ביי, אלי אקספרס, בוקינג ועוד. כמו כן - לקוחות max מתפנקים בהטבה ייחודית בשם פינוק אונליין - 30 ₪ החזר כספי בקנייה ב 70 ₪ ומעלה באחד מהאתרים המובילים דרך שירות PayBack.


לשופינג אונליין


2. מקסימום חוויות: יותר בתי עסק מפנקיםמהבדיקה שלנו עולה כי max מציע ללקוחותיו את המבחר הגדול ביותר של אטרקציות והופעות. מעל 200 אטרקציות ומעל 120 הטבות להופעות חיות של אמנים ישראלים; מעל 100 הטבות להצגות והופעות סטנד אפ; מעל 50 הטבות לאטרקציות, הצגות, אירועי ספורט ומוזיאונים בחו"ל להופעות חיות בארץ של אמנים מחו"ל. בנוסף לקוחות max נהנים מעשרות הטבות בתחומי נופש וספא, הטבות בבתי קפה ורשתות מזון מהיר (חלקן במסגרת פינוק טעים), הטבות לילדים ולמבוגרים. ואם זה לא מספיק - תיהנו גם מהנחות במעמד החיוב החודשי - מעל 4,000 בתי עסק.


3. מקסימום חו"ל: יותר הטבות, לא רק בישראל


התוכנית של max כוללת את מבחר ההטבות המקיף בישראל וגם הטבת "פינוק מסביב לעולם" שכוללת הטבות לאטרקציות, הצגות, אירועי ספורט ומוזיאונים בחו"ל - כולל הנחות ליורודיסני, סיור בקמאפ נואו, מוזיאון היינקן, מוזיאון ואן גוך, כניסה למגדל אייפל, מחזות זמר ועוד.


להטבות ואטרקציות בחו"ל4. מקסימום לייב: הופעות חיות

בון ג'ובי, סלאש, טירז פור פירז, דמיטרי וגאס שיקגו, אייר סופליי, אמה שפלן ועוד - אלו הם רק חלק מהשמות הגדולים שתוכלו לפגוש בשנת 2019 בהופעות שלנו. חוץ מהאורחים מחו"ל - תוכלו ליהנות במשך כל השנה מהופעות חיות של אמנים ישראלים מובילים, הופעות סטנד אפ שלא קורעות את הכיס והצגות ילדים מוזיקליות. כל זה קורה במועדוני זאפה ברחבי הארץ, מהצפון לדרום. ההופעות של זאפה מוצעות בהטבת 1+1 תמורת פינוק.


להופעות חיות

איך נהנים מכל הטוב הזה?

1. כמה הטבות מקבלים?

כדי שתהיו זכאים להטבות אז כמובן שצריך לבצע עסקאות בכרטיס האשראי ובהתאם לסכום העסקאות בכרטיס מקבלים הטבות. למשל, בכרטיסי max אפשר לצבור עד 4 פינוקים בחודש ואפשר להזמין 2 הטבות ללקוח באותו בית עסק בחודש. למשל, אם אתם משפחה של 4 אנשים ותרצו ללכת לסרט בקולנוע תצטרכו להזמין שתי הטבות 1+1 (תמורת שני פינוקים). למעשה, תשלמו רק על שני כרטיסים ותתפנקו בשניים נוספים מתנה.

בכאל ודיינרס אפשר לצבור עד 4 חוויות בחודש, 2 ללקוח באותו בית עסק בחודש. בישראכרט ואמריקן אקספרס אפשר לצבור עד 4. בתוכנית ההטבות גודיז של בנק לאומי, ניתן להזמין בסך הכל 6 הטבות: 2 הטבות 1+1 בחודש בקולנוע, 2 הטבות יחיד בחודש להופעות ואטרקציות ו-2 הטבות מזון מהיר בחודש.


2. איך מקבלים את ההטבות?

לקוחות max מזמינים פינוקים באתר ובאפליקציה ומשלמים בעת ההזמנה, רוב ההטבות מוטענות על גבי כרטיס האשראי וחלק קטן מההטבות ניתנות עם קוד קופון למימוש באתר חיצוני. בכאל ובדיינרס - באופן דומה, רק שברוב ההטבות יש קוד קופון. חברי ישראכרט ואמריקן אקספרס מורידים קוד קופון ומשלמים מחיר מיוחד בבתי העסק. חברי גודיז מורידים הטבות באפליקציה ייעודית בלבד.