סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
Skip Navigation Links דף הבית מגזין max הלוואה חוץ בנקאית מיידית לפסח

הלוואה חוץ בנקאית לפסח: לכסות התחייבויות או להתפנק בחופשה?

כשההוצאות מזנקות לפני פסח, טבעי שתחפשו הלוואה. max מציג: הלוואה מיידית בתנאים משתלמים ובקלי קלות

פסח, אולי החג המשפחתי ביותר על לוח השנה העברי, ידוע בארוחות החג המושקעות והמתמשכות שלו בליל הסדר, אבל גם בחופשה גדולה יחסית מבית הספר, מבצעי ניקיון יסודיים, שיפוצים וצביעת הבית וקניית בגדים ומתנות לכולם. בפסח אנחנו גם יוצאים לטיולים אביביים ראשונים ברחבי הארץ, או עולים על מטוס בדרכנו לחופשה בחו"ל.


גבר מרים אישה ובצד ארגזים בחדר שעובר שיפוץ

מול כל הכיף זה, אך טבעי הוא שפסח הוא גם חג של הוצאות כספיות כבדות. לפי נתוני max, אנחנו, הישראלים, נוהגים להתכונן לפסח. מחזור ההוצאות הממוצע שלנו בחודש של טרום פסח היה גבוה ב-20% בשנים 2017 ו-2018 מהמחזור הממוצע בחודש שקדם לו. זינוק בהיקף דומה נרשם גם במספר ההלוואות שלקחנו בחודש שלפני פסח, כשעיקר העלייה נרשמה בהלוואות למטרת חופשה.

ישראלים רבים, מתברר, תכננו מראש חופשה או הוצאות לא שגרתיות אחרות לפסח. כדי לממן הוצאות אלו הם חיפשו הלוואה, כולל הלוואה חוץ בנקאית, כזו שניתנת כהלוואה לכל מטרה ועם תנאי החזר נוחים ןמעבר למסגרת הבנק-

יש בכך לא מעט היגיון: אף אחד לא רוצה לצאת לחופשת הפסח בידיעה שהוא מכניס את עצמו ואת משפחתו למינוס עמוק בחשבון הבנק, צעד שעלול לעלות בתשלום ריבית של 10% ויותר, במקרים של חריגה מן המסגרת בבנק. הרי כשתשתזפו על החוף בטנריף או תעשו שופינג ברחובות רומא או אתונה, תרצו מן הסתם להיות נינוחים, רגועים - ולמצות כל רגע של שמש, ים, אוכל טוב ונוף בלתי נשכח. ברור, לא?

הורים מחזיקים את ילדיהם בידיים ומחייכים

לקחת עכשיו - להחזיר בעוד שנה

כאן נכנס לתמונה מערך ההלוואות של max, מדובר בהלוואות לכל הלקוחות מכל הבנקים:

עד 100,000 שקלים.

עד 60 תשלומים.

ללא ביטחונות וללא ערבים.


ההלוואות ניתנות הן ללקוחות קיימים של max, על גב כרטיס האשראי שלהם, והן ללקוחות חדשים, שיכולים להנפיק כרטיס אשראי ולהזרים את הלוואה עליו, או לקחת הלוואה ללא כרטיס.

פשוט, מהיר ודיגיטלי

יתרונן הגדול של ההלוואות החוץ בנקאיות הוא בכך שהן לא מגדילות את "האובליגו", סך ההתחייבויות שלכם מול הבנק – ולכן מאפשרות לכם להמשיך להתנהל כרגיל מול הסניף ובמקביל לפתוח מסגרת אשראי חדשה לחלוטין.

יתרון חשוב נוסף: הלוואה חוץ בנקאית, במיוחד כאשר היא נלקחת מגוף יציב ומוכר כ-max, כרוכה בתהליך דיגיטלי קצר ופשוט שחוסך הגעה לסניף בנק ומייתר לחלוטין הצגת מסמכים, ערבויות וערבים.

ניתן לקחת הלוואה גם בטלפון, אולם האפיק הפשוט והמהיר ביותר הוא כאמור האפיק הדיגיטלי: נכנסים לאתר max, מבקשים הלוואה, מקבלים תשובה מיידית בנוגע לזכאות ואם הכול מאושר - הכסף עובר לחשבון העובר ושב בתוך שלושה ימי עסקים.

מסך מחשב המציג אפליקציית הלוואות לצד זה ספל קפה ואביזרי משרד

מעבר לכך, ההלוואות ב-max מספקות גמישות נדירה בהחזרים: אם לקחתם הלוואה לכל מטרה מ-max, תוכלו להתחיל להחזיר אותה רק בעוד שנה (!) ממועד קבלתה (בתשלום). דחייה זו במועד תחילת ההחזר, המכונה "גרייס" בשפה מקצועית, עשויה לעשות את ההבדל עבורכם. בחלק מהחברות המתחרות, נציין, אין בכלל "גרייס" או שקיימת תקופה מצומצמת יותר. הבנו מה חשוב לכם - והחלטנו ללכת עם זה.

החודש נשלם פחות? אין בעיה

איך משלמים? עם קביעת גובה ההלוואה ומספר התשלומים, נקבע גם גובה ההחזר החודשי של ההלוואה. לדוגמא, אם החלטתם לקחת הלוואה של 30,000 שקל בפריסה מקסימלית של 60 תשלומים, תשלמו בממוצע 28 שקל ריבית מדי חודש וההחזר החודשי הממוצע שלכם יעמוד על כ-600 שקל (כמובן שהכל תלוי בתנאי ההלוואה הספציפית).

יתרון נוסף בהחזרים: אתם יכולים לשנות בכל עת דרך האתר את גובה החיוב החודשי (בתשלום), בהתאם לצרכים המידיים שלכם. שירות זה, שימו לב, ניתן אך ורק למחזיקי כרטיס max.

השורה התחתונה ברורה: תנאי ההלוואות שלנו ב-max מאפשרים לכם לממן את ההוצאות הגדולות הנלוות לפסח, ולעבור את החג בראש שקט.

חשוב לדעת:
*אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.
*הפרסום איננו מהווה הצעה למתן אשראי.
*ההלוואה כפופה לאישור max. *כפוף לתנאי ההצטרפות.
*המלווה: מקס איט פיננסים בע"מ (לשעבר: לאומי קארד בע"מ)

להלוואה אונליין לכל מטרה