סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
Skip Navigation Links דף הבית מגזין max תשלום בנייד - כל המידע

מהיום ב-max משלמים בנייד

לקוחות max מתקדמים לתשלום בנייד ונהנים מכל היתרונות של כרטיס אשראי, ללא מגע וללא הקלדת קוד סודי

שוק התשלומים בעולם עובר בשנים האחרונות שינוי גדול, פעם כולנו שילמנו במזומן ובעיקר בחנויות פיזיות והיום תודות למהפכה הדיגיטלית – חלק גדול מהקניות והפעילות שלנו עברו לאונליין. החל מקניות מוצרי מזון, בגדים, מוצרים אלקטרוניים, תשלומים למוסדות וחוגים וגם צריכת מידע וביצוע פעולות באפליקציות של קופות חולים, בנק, חברת כרטיסי האשראי ועוד.


יותר צרכנים ברחבי העולם כבר עברו לתשלום בנייד ועכשיו max מביאה את מהפכת התשלומים לישראל  - מהיום לקוחות max משלמים בבתי עסק בנייד ומשאירים את הארנק בבית! התשלום בנייד מתאפשר תודות להחלפת מסופי התשלום בבתי העסק בישראל למסופי תשלום חכמים (EMV). מסופים אלה מתקשרים עם הנייד באמצעות טכנולוגיית ה-NFC שקיימת במסוף ובטלפון, ומאפשרת תשלום ללא מגע (contactless).
הטיימינג לא היה יכול להיות טוב יותר, לאור מגפת הקורונה שמתרגשת עלינו בחודשים האחרונים וממחישה עוד יותר את הצורך שלנו בריחוק חברתי ותשלום ללא מגע. התשלום בנייד חוסך גם את הצורך בהקלדת קוד סודי, כך שבכל סכום תוכלו לשלם בקלות ובנוחות.


הישראלים מאמצים חדשנות: רוצים לשלם בנייד וליהנות מיתרונות כרטיסי האשראי


מבדיקות משתמשים וסקר אינטרנטי שערכה חברת max, באמצעות חברת מחקר סי.איי מידע שיווקי, עולה כי רוב הציבור מאמץ חדשנות (68%) וכבר מבצע תשלומים באמצעות אפליקציות שונות. היתרון בלוותר על הארנק ולהסתובב רק עם הנייד הוא ברור ומובן, אך 50% ממשתפי הסקר השיבו שהם רוצים לבצע פעולות נוספות בתשלום בנייד. פה נעוץ ההבדל הגדול - כשמשלמים בנייד עם max, שלא כמו אפליקציות התשלומים הקיימות, נהנים מכל האפשרויות שיש לכרטיס אשראי – רק בנייד. כלומר, אפשר לחלק לתשלומים, לצפות בפרטי העסקה אונליין באתר ובאפליקציה, לבטל עסקה אם צריך ועוד. 


יתרון נוסף הוא שכל התשלומים מאובטחים על ידי חברת max ושיטת התשלום בנייד עומדת בתקן בינלאומי.

 

לא רק חדשנות – גם החזר כספי על הטבות


את תוכנית ההטבות המפנקת כולכם כבר מכירים. כחלק מהשקת התשלום בנייד, לקוחות max מקבלים החזר כספי של 10% על קניות בתשלום בנייד, כולל כפל מבצעים ברשתות מובילות - צומת ספרים, rebar, רשת פוקס, פוקס Home, אמריקן איגל, ארי, בילבונג, יאנגה, The Children Place, מנגו, קרביץ ואופטיקנה.

 

איך תשלום בנייד עובד? ממש פשוט!

 

  • לקוחות max מצטרפים באפליקציית max לתשלום בנייד – נכנסים לאפליקציה ומצטרפים לתשלום בנייד. עדיין אין לכם את אפליקציית max? למה אתם מחכים, הורידו כבר עכשיו.

  • לקוחות max בעלי מכשירי אנדרואיד, אתם יכולים לשלם בנייד כבר עכשיו.

  • לקוחות max, בעלי מכשירי אייפון, שירות apple pay עדין לא פעיל בישראל מבטיחים לעדכן אתכם ברגע שהשירות יהיה זמין. 

  • עדיין לא לקוחות max? הצטרפו והתקדמו עכשיו לתשלום בנייד>> לסיכום, הישראלים אוהבים ומאמצים חדשנות ורובם כבר קונים אונליין ובנייד עם אפליקציות תשלומים. אם אתם לקוחות max אתם כבר יכולים להתקדם לדור התשלומים הבא ולשלם בנייד בקופות חכמות בארץ ובחו"ל, וליהנות מכל היתרונות של כרטיס אשראי – חלוקה לתשלומים, ביטול עסקה, צפייה בפירוט חיובים ועוד. כל זאת בתקן בינלאומי ואבטחת התשלומים על ידי חברת max.


עדיין לא לקוחות maxהצטרפו ותתקדמו לתשלום בנייד>> 

 

לקוחות max עם מכשיר אייפון? לחצו לפרטים נוספים>>


להצטרפות לבעלי אנדרואיד