סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
Skip Navigation Links דף הבית מגזין max תשלום בנייד - איך זה עובד?

לקוחות max משלמים בנייד: איך זה עובד?

ככה משלמים היום - ללא צורך בארנק ועם כל היתרונות שיש בכרטיס אשראי

אתם קונים אונליין, בודקים את פירוט החיובים של כרטיס האשראי באופן קבוע בדיגיטל, אבל עדיין צריכים להיסחב עם הארנק כשאתם יוצאים לסידורים או מבלים בים? מהיום לקוחות max משלמים בבתי עסק בנייד, בדיוק כמו בחו"ל, בקלות ובמיוחד לתקופת הקורונה - ללא מגע.

 איך משלמים בנייד? נרשמים מצמידים ומשלמים!

 

לקוחות max מצטרפים באמצעות אפליקציית max לתשלום בנייד – מוכנים להתקדם לשיטת תשלום חדשה? בשלב הראשון נכנסים לאפליקציה, נרשמים בקלות לתשלום בנייד באמצעות לחיצה על הבאנר הפרסומי בעמוד הבית, בוחרים את הכרטיס ומאשרים את התקנון. כדאי לבדוק שאפליקציית max במכשיר היא בגרסה הכי מעודכנת. בודקים בחנות האפליקציות Google Play ובמידה שהאפליקציה לא מעודכנת לוחצים על כפתור העידכון. עדיין אין לכם את אפליקציית max? למה אתם מחכים, הורידו ממש עכשיו. 

לקוחות max בעלי מכשיר אנדרואיד יכולים להתחיל לשלם בנייד כבר עכשיוהתשלום בנייד מתאפשר במכשירי אנדרואיד חכמים תומכים בגרסה 6 ומעלה עם NFC (אפשר לבדוק בהגדרות המכשיר). 

לקוחות max, בעלי מכשירי אייפון, שירות apple pay עדין לא פעיל בישראל ואנחנו מבטיחים לעדכן אתכם ברגע שהשירות יהיה זמין.

עדיין לא לקוחות max? הגיע הזמן להצטרף ולהתקדם לתשלום בנייד>>


מצמידים את הנייד ומשלמים – יצאתם לקניות או הגיע הזמן לשלם את החשבון במסעדה? מחפשים על הקופה את סימן ה-WIFI (אייקון של קשתות), פותחים את נעילת המסך של הטלפון, (אין צורך לפתוח את האפליקציה) מצמידים את גב הנייד למסוף וזהו – שילמתם ללא מגע וחסכתם זמן יקר. אם אין לכם נעילת מסך, יש להצמיד את הנייד למסוף ואז יעלה מסך להזדהות של האפליקציה. יש להזדהות בדרך שבחרתם (סיסמא או ביומטרי) ולהצמיד שנית את הנייד למסוף.
3 סיבות למה כדאי לכם לשלם בנייד


1.      נוח וקל לשלם בנייד - כמו שכבר שמתם לב, שוק התשלומים עובר שינויים – פחות שימוש במזומן ויותר קניות באמצעים דיגיטליים. ברחבי העולם כבר משלמים בנייד, ועכשיו גם בישראל מבינים שהכי נוח לשלם כך. לקוחות max יכולים לשלם בנייד בקלות במגוון חנויות עם מסופים חכמים ללא מגע – כדי שתרגישו בנוח לשלם, גם בתקופה של שמירה על היגיינה וריחוק חברתי בעקבות משבר הקורונה.

 

2.      מרגישים בטוחים לשלם בנייד - שיטת התשלומים החדשה אמינה ובטוחה לשימוש ועומדת בתקן העולמי של חברות ויזה ומסטרקארד, כך שתוכלו לשלם כך גם בחו"ל. התשלום נעשה רק לאחר זיהוי שלכם בנייד. אמצעי זה מחליף את הקוד הסודי של הכרטיס ולכן אין צורך להקליד אותו בתשלום בנייד.

 

3.      מקבלים את כל היתרונות של כרטיס אשראי בלי "הפלסטיק" שבארנק – רוצים לחלק את העסקה לתשלומים? אין בעיה. כשאתם משלמים עם max בנייד, אתם ממשיכים ליהנות מכל האפשרויות לביצוע עסקאות של כרטיס האשראי שלכם. אתם יכולים לצפות בפרטי העסקה אונליין באתר ובאפליקציה, לבצע חלוקה לתשלומים או לבטל את העסקה במקרה הצורך. 

 

בנוסף, אתם ממשיכים ליהנות מתוכנית ההטבות של max בהתאם לשימוש שלכם ומהטבות הכרטיס איתו שילמתם. לצבור פינוקים או נקודות, לפי סוג הכרטיס שיש לכם – maxBACK ,SKYMAX, כרטיסי המועדונים שלכם ועוד.

 


עדיין לא לקוחות max? הצטרפו ותתקדמו לתשלום בנייד>> 

להצטרפות לבעלי אנדרואיד