סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
Skip Navigation Links דף הבית מגזין max היכרות עם כרטיס אשראי SKYMAX

איך לטוס בחינם ביום שאחרי הקורונה?

עם סיום משבר התעופה בעקבות התפשטות הנגיף, נתחיל להיערך לחופשת הקיץ. זו ההזדמנות להצטייד בכרטיס SKYMAX, שהופך את ההוצאות שלכם לנקודות טיסה, אותן אפשר לממש בכל חברות התעופה והמלונות בעולם בכל זמן

המשבר בענף התעופה בעקבות התפשטות הנגיף ברחבי העולם בעיצומו, אך דווקא בתקופה הזאת כדאי להתחיל לחשוב על היום שאחרי ולבדוק את האפשרויות שלנו לחופשה בחודשי הקיץ ולנופש במהלך חגי תשרי. במסגרת זו כדאי לקחת בחשבון כי המצב משפיע על מחירי הטיסות.

 

במהלך העשור האחרון צמח מספר הטיסות המסחריות בעולם ב-למעלה מ-50% - מעשרים ושש מיליון טיסות בשנה לכמעט שלושים ותשע וחצי מיליון (על פי נתוני האתר statista.com). למעשה, בכל רחבי העולם טיסות הפכו בהדרגה משירות יוקרתי ששמור לבעלי אמצעים לעניין של מה בכך. בנוסף, בישראל התחום זכה, בשנים האחרונות, לדחיפה משמעותית בזכות "השמיים הפתוחים", מהלך שהובל על ידי משרד התחבורה ושינה לחלוטין את הרגלי הצריכה של הישראלים.

הישראלים חיים מטיסה לטיסה

כיום, כל ישראלי רביעי טס לחו"ל לפחות פעמיים בשנה, וכל ישראלי עשירי טס לחו"ל שלוש פעמים לפחות. וזו לא רק התדירות - אלא גם היעדים. אנשים הפנימו שטיסה לחו"ל עשויה להיות זולה יותר מחופשה בארץ, מה שהוביל לכך ששני שליש מהישראלים היום מעידים שהם בוחרים לאן יטוסו לפי הדיל ולא לפי היעד. כך עולה מנתוני סקר אינטרנטי של מכון רושניק, שבוצע עבור max, על 514 משיבים בספטמבר 2019.

גם השיטה בה אנחנו מרכיבים את החופשות שלנו השתנתה - אם בעבר היינו רגילים לקנות הכול יחד דרך סוכן הנסיעות, הרי שכיום מרבית הישראלים מזמינים טיסה ומלון בנפרד ו-56% מזמינים את החופשה שלהם באתרי נסיעות ברשת.הכרטיס שהופך את השמיים לפתוחים באמת

אז בעולם כולו חלה מהפכה של ממש בעולם הטיסות והחופשות, אך נדמה כי חברות האשראי איחרו להסתגל לשינוי. השירותים המוצעים על ידיהן, בין אם במסלולי תעופה או בכרטיסים ייעודיים, מעניקים מענה שהיה נכון אולי ל-לפני עשור, אבל בטח לא רלוונטי למציאות החדשה שנוצרה.

כרטיס האשראי החדש SKYMAX עומד לשנות את כל זה! הכירו את הכרטיס שלוקח את ההוצאות שלכם והופך אותן לנקודות טיסה, אותן ניתן לממש בכל חברות התעופה והמלונות ברחבי העולם!

ההבדל היחיד בין כרטיס SKYMAX לבין כרטיסי תעופה אחרים בשוק, הוא שנקודות הטיסה הנצברות בו ניתנות למימוש בכל חברות התעופה, בכל המלונות, בכל העולם. אפילו טיסות לואו קוסט. המשמעות גדולה מאוד - הרבה יותר יעדים אפשריים לטיסה, סיכוי גבוה יותר למצוא מקום על המטוסים וזמנים גמישים. בנוסף, אין צורך לשלם תשלום נוסף על מיסי נמל.עד כה הכרטיסים האחרים בשוק הציעו מימוש נקודות טיסה רק עם חברה אחת או מספר חברות ועם מגבלות נוספות כמו תוספת תשלום עבור מיסי נמל, מושבים מוגבלים ליעדים מסוימים, בתאריכים מסוימים. SKYMAX הוא מהפכה של ממש:

הכרטיס שיטיס אתכם הכי מהר לחו"ל – על כל 160 ש"ח תצברו 1 נקודה להזמנת הטיסה הבאה, וזה לעומת נקודה על כל 250 ₪, בכרטיסים מתחרים

מי שיזמין את הכרטיס יהנה ממתנת הצטרפות של 100 נקודות מתנה - בצבירת 200 נקודות ומעלה כבר ניתן לממש אותן ולהזמין את החופשה הבאה שלכם באתר SKYMAX, בהנחה או במחיר מלא.

SKYMAX יפנק אתכם במגוון הטבות כמו ביטוח נסיעות חינם ל-5 ימים, הטבה בכניסה לטרקליני VIP בעולם, צבירה נוספת למועדוני הנוסע המתמיד וכמובן - תוכנית ההטבות המפנקת של max, עם מגוון הטבות 1+1 לסרטים, הופעות ואטרקציות בארץ ובחו"ל. 


אז תחגרו חגורות ותתכוננו להמריא, כי הוצאות בכרטיס SKYMAX צוברות הרבה יותר נקודות טיסה מאי פעם ומאפשרות להגיע מהר יותר לכרטיס חינמי לחו"ל. לדוגמה, אם החיוב החודשי שלכם בכרטיס הוא 5,000 ₪, תצברו בשנה 475 נקודות (כולל 100 נקודות הצטרפות) ותוכלו לטוס בחינם אחרי שנה לבודפשט. 

בקיצור, SKYMAX הוא הכרטיס שימקסם לכם את חו"ל.


max ו-smartair משתפות פעולה


כרטיס SKYMAX נוצר בזכות שיתוף פעולה בין max לסוכנות התיירות ה-smartair. האחריות על הזמנת ותפעול כרטיס האשראי היא של חברת max, בעוד פלטפורמת הזמנת הטיסות, המלונות והחבילות היא של smartair.


להזמנת SKYMAX