סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
Skip Navigation Links דף הבית מגזין max נעים להכיר, max

היי, max!

נעים להכיר, max! למה לאומי קארד משנה את שמה ל-max? ואיך זה קשור אליכם?

לאומי קארד נפרדת מבנק לאומי ומחליפה את שמה ל-max! חברת לאומי קארד הייתה, עד לא מזמן, בבעלות בנק לאומי. בעקבות החלטת הממשלה והחוק להגברת התחרות במערכת הבנקאות ("חוק שטרום"), נקבע כי שני הבנקים הגדולים – פועלים ולאומי, ימכרו את חברות כרטיסי האשראי שבבעלותן – ישראכרט ולאומי קארד.


בהתאם לכך, לאומי קארד נמכרה על ידי בנק לאומי לוורבורג פינקוס, קרן השקעות אמריקאית, מהגדולות בעולם וכחלק מההיפרדות מבנק לאומי, משנה את שמה ל-max. בפועל, חברת max ממשיכה להיות חברה פיננסית המציעה מגוון שירותים ומוצרים מוכרים: תכנית הטבות עשירה ומפנקת, מגוון כרטיסי אשראי, הלוואות, שירותים לעסקים ועוד.
מהי ועדת שטרום?


הפרידה של לאומי קארד מבנק לאומי היא תוצאה של המלצות "ועדת שטרום" - ועדה ציבורית בראשות עו"ד דרור שטרום, לשעבר הממונה על ההגבלים העסקיים, שהוקמה בשנת 2015 על ידי משה כחלון, שר האוצר דה אז וקרנית פלוג, נגידת בנק ישראל, כדי לבחון דרכים להגברת התחרותיות בשירותים הבנקאיים בישראל. המלצתה העיקרית של הוועדה כאמור היתה לחייב את הבנקים למכור את חברות האשראי שבבעלותן.

האם הפרידה של לאומי קארד מבנק לאומי תשפיע על לקוחותיה?


לקוחות max ימשיכו ליהנות מכל השירותים הפיננסיים המוכרים שקיבלו עד כה ואפילו יותר! כרטיס האשראי שברשותם ימשיך לפעול כרגיל, ללא צורך בשום פעולה מצדם. כל הפעולות הקיימות בכרטיסים – הוראות קבע, עסקאות תשלומים, הלוואות וחיובים – ימשיכו כרגיל ללא שינוי.

למעשה max ימשיך כהרגלו - לפנק לפנק לפנק ולהעניק את השירותים הפיננסיים המוכרים ויאפשר ללקוחות לעשות יותר עם הכסף שלהם - ליהנות מתכנית ההטבות הכי מפנקת שיש בשוק עם מאות הטבות 1+1 בתחומי הבילוי והפנאי (סרטים, אטרקציות, מופעים והצגות), ממבצעים ברשתות מובילות, צבירת נקודות תעופה, הטבה לטרקלין דן, ביטוח נסיעות חינם לחו"ל, עד 15% החזר כספי על קניות באתרי אינטרנט עם שירות Pay Back, ועוד.
רק חשוב להזכיר שתוכנית ההטבות כפופה לתקנון הפינוקים ואתר ההטבות של max.


בנוסף, max ימשיך להנפיק את כרטיסי מועדוני הלקוחות המובילים בישראל: "ביחד בשבילך" של ההסתדרות החדשה, "בהצדעה" למשרתי מילואים, "תמורה" של ארגון המורים, מועדון קרנות ,מועדון עזריאלי, "DREAMCARD VIP" של רשת פוקס, ועוד. זאת כמובן בהתאם לתנאי ההצטרפות של כל כרטיס ושירות.max מציע גם פתרונות אשראי מותאמים ללקוח על פי הוצאות ויכולת החזר חודשית וכן מגוון שירותים פיננסיים לעסקים -שירותי הסליקה המתקדמים ביותר, אשראי לעסקים, כרטיס אשראי עסקי ועוד.

גם לקוחות בנק לאומי והבנק הדיגיטלי PEPPER, שברשותם כרטיס בנקאי, (עם הלוגו של הבנק על הכרטיס) ימשיכו לקבל את כל השירותים, פרט לתוכנית ההטבות שמסתיימת עבור כרטיסי אשראי של בנק לאומי ב-1.4.2019.

מי שירצה להמשיך ולהתפנק עם תוכנית ההטבות ומשירותים פיננסיים נוספים, מוזמן להצטרף ל-max כלקוח חוץ בנקאי. אפשר לעשות זאת בקלות דרך האתר, עמוד הפייסבוק או בטלפון.

*כפוף לתנאי ההצטרפות של כל כרטיס, ולתנאי כל שירות. תוכנית ההטבות כפופה לתקנון הפינוקים ואתר ההטבות של לאומי קארד. אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. כפוף לאישורה של מקס איט פיננסים בע"מ.