סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
Skip Navigation Links דף הבית מגזין לאומי קארד חופשת קיץ בחו"ל – לטוס ליעדים הכי חמים ב-2018 בזול | max מבית לאומי קארד

היעדים החמים לחופשת קיץ בחו"ל 2018

אם עדיין לא הזמנתם חופשה בחו"ל לקיץ הקרוב הכתבה הזו בדיוק בשבילכם! כל היעדים החמים והחדשים וכיצד אפשר להוזיל עלויות חופשה

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים טסים לחופשות בחו"ל ואפילו מספר פעמים בשנה, זאת תודות למדיניות השמיים הפתוחים בישראל, שהובילה להוזלת מחירי הטיסות.

מנתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה עולה כי בשנת 2017 נרשמה עלייה של 12% בסך היציאות לחו"ל של הישראלים - 7.6 מיליון. העונה החמה ביותר של החופשות הינה בחודשי הקיץ, יולי-אוגוסט, בהן מתרחשות רבע מהיציאות לחו"ל (2 מיליון יציאות). והיום החם ביותר שנרשם הוא 17 באוגוסט עם 42 אלף יציאות לחו"ל דרך נתב"ג לעומת 19 אלף יציאות בממוצע ליום.


רונן קרסו, סמנכ"ל השיווק של איסתא מעריך כי גם השנה יחול גידול של 5% עד 10% במספר הטסים לחו"ל בחודשי הקיץ, זאת בהתאם לקצב ההזמנות שמתבצע בימים אלה. לדברי קרסו מה שמשחק לטובת הצרכן הישראלי הוא השער הנמוך יחסית של הדולר והפאונד שמוזיל את עלות החופשה. עם זאת, צריך לקחת בחשבון שמחירי הטיסות צפויים להתייקר השנה בשל התייקרות הדלק.


איך אפשר להוזיל את החופשה?

מומלץ להזמין חופשה מראש. טיסות סדירות כדאי להזמין עכשיו כי המחיר רק עולה עם הזמן. לגבי נופשונים – כדאי להזמין עכשיו או לקחת סיכון ולהזמין במועד מאוחר יותר, אולם אז לא בטוח שיישארו מקומות, במיוחד אם מכוונים לחודש אוגוסט. לכן אם מתכננים חופשה בחודש אוגוסט – רצוי לזמין מראש.

אם מתאפשר עדיף להזמין חופשה בחודש יולי כי הוא זול יותר מחודש אוגוסט ב-10 עד 15 אחוזים משום שביולי יש עדיין מסגרות של קייטנות לילדים.

היום מרבית האנשים רוכשים את החופשות שלהם באתרי האינטרנט. מומלץ לפני רכישת חופשה באינטרנט, להירשם לmax pay back ולאחר מכן לרכוש חופשה מאתר תיירות. כך תצברו החזר כספי של עד 10% ממחיר החופשה. אם הסכום שנצבר הגיע ל-50 שקלים ומעלה תוכלו להיכנס ל-Pay back וללחוץ על כפתור לקבלת הכסף לכרטיס האשראי. כך תוכלו לחסוך כסף לחופשה הבאה.


מהם היעדים הפופולאריים ביותר בחודשי הקיץ?

מנתוני איסתא עולה כי היעדים האהובים ביותר על הישראלים מתחלקים ל-3 קבוצות עיקריות: נופשון בטן גב ביוון וקפריסין, חופשה באירופה וחופשה ביעדים רחוקים יותר – החוף המזרחי בארה"ב ותאילנד.

חוף יםנופשון בטן גב

נופשון של 3 עד 5 ימים הכל כלול או פנסיון מלא באיי יוון – כריתים, רודוס, סנטוריני וקוס; קפריסין – פאפוס ולרנקה; בולגריה – ורנה ובורגס. נופשונים אלו פופולאריים בקרב משפחות כי הם זולים יותר מאשר חופשה באילת.

עלות ממוצעת לאדם בחודשי יולי-אוגוסט של נופשון הכולל טיסה + מלון ביוון 690 דולר.

אירופהחופשה באירופה

אופציה שנייה היא מדינות אירופה המיועדות לאנשים שרוצים לטייל. מטיילים רבים רוכשים חבילה לשבוע ימים שכוללת טיסה, כפר נופש ורכב ועושים טיולי כוכב. היעדים הפופולאריים הם אגם גארדה באיטליה, היער השחור בגרמניה, הולנד, אוסטריה, דנמרק, סלובניה.

עלות ממוצעת לאדם בחודשי יולי-אוגוסט של חבילה הכוללת כפר נופש באירופה טיסה ורכב - 899 דולר.

יש גם טיולים לערים, בשנים האחרונות בירות מזרח אירופה זוכות לעדנה, במיוחד ורשה, בוקרשט, פראג ובודפשט. גם ליסבון ופורטו בפורטוגל הפכו ליעדים פופולאריים בשנים האחרונות מאז שיש טיסה ישירה לפורטוגל.

תאילנדתאילנד והחוף המזרחי בארה"ב

אופציה שלישית היא יעדים רחוקים יותר - ארה"ב ותאילנד ומיועדת לאנשים עם תקציב גבוה יותר. בדרך כלל מזמינים טיסה בנפרד, ואחר כך לינה ורכב.

חופשה בתאילנד אורכת בדרך כלל שבועיים וכוללת את בנגקוק, צפון תאילנד והאיים (בעיקר פוקט).

עלות ממוצעת לאדם בחודשי יולי-אוגוסט לפרק זמן של שבועיים בתאילנד: טיסה ולינה - 1,800 דולר לאדם.

חופשה בארה"ב אורכת אף היא שבועיים ובדרך כלל העדיפות היא לחוף המזרחי - ניו יורק, אורלנדו והפארקים. החוף המערבי יקר יותר.

עלות ממוצעת לאדם בחודשי יולי-אוגוסט, לפרק זמן של שבועיים, בחוף המזרחי בארה"ב - 2,600 דולר.


מהם היעדים החדשים שישווקו השנה?

סקאיטוס וסאמוס ביוון, אלבנה – יעד בים השחור לא רחוק מורנה. ישראייר משיקה טיסה ישירה לאדינבורו, סקוטלנד.

להזמנת חופשה באינטרנט וקבלת כסף בחזרה

  • שתפו