סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
Skip Navigation Links דף הבית מגזין max חדרי הבריחה המומלצים שכדאי לכם להכיר

חדרי הבריחה המומלצים: לאן כולם בורחים?

רוצים חוויה אחרת? קחו את החברים שלכם ולכו לשחק, עם max באחד ממתחמי חדרי הבריחה המעולים שחברנו אליהם!

איזה כיף! בין האטרקציות המפנקות של max, מככבים חדרי הבריחה המובילים בארץ ואנחנו כאן כדי לספר לכם קצת יותר. אז שימו את הפלאפון בצד, היכנסו לחדר ותפתרו חידות, תחפשו רמזים, תגלו אוצרות ותאתגרו את הראש והגוף בכל דרך עד לפתרון התעלומה.
אם אתם כבר מוכנים להזמין, דלגו לרשימה המלאה של חדרי הבריחה.

חדרי בריחה היא צורת בילוי שמקורה ביפן, חוויה מיוחדת של משחק זוגי או קבוצתי, שבו תיכנסו לעולם דמיוני. לכל חדר יש סיפור משלו וסט של משחקים וכללים שיאפשרו לכם ליהנות ממנו. בתוך החדר מבצעים משימות שונות, פותרים חידות לוגיות, מתמטיות ופיזיקליות ושוקעים בעולם אחר. יש לזה אפילו מינוח מיוחד - חוויה אימרסיבית immersive.

קיימים חדרי בריחה ברמות קושי שונות, גם לילדים, ובכל מקרה, כשאתם בעיצומו של משחק - מפעילי החדר יכולים לסייע לכם עם רמזים, ולהוביל אתכם לשלב הבא, כך שאל תחששו לנסות! במשחק הזה אין מפסידים.

שיתוף הפעולה של max עם רשתות חדרי הבריחה המובילות בישראל - מאפשר לכם להתנסות בעשרות חדרים בפריסה ארצית (מצפון ועד אילת) במחיר מיוחד. הנה כמה שאהבנו במיוחד:

פותרים חידה


חדר בריחה בתל אביב :
הוטל קליפורניה

ברוכים הבאים למלון מהסיוטים! האגדה מספרת על חדר 138 במלון, שכל האורחים ששהו בו לפניכם - נעלמו במסתוריות. ישנן שמועות על פעילות על טבעית ורעשים מוזרים הבוקעים מהחדר בכל שעות היממה.

דמיינו שאתם קבוצת עיתונאים צמאים לחקר האמת, שמוזמנים על ידי הנהלת המלון לחקור את החדר המסתורי ובכך להחזיר למלון את שמו הטוב.
עד כה, כל מי שנכנס מעולם לא נראה שוב, לכן אנו מקווים שהאמת תצא לאור וגם אתם. חדר הבריחה בעל אווירה קריפית ומלחיצה ועלול להיות מפחיד לילדים ואנשים רגישים, ניתן לערוך שינויים מראש.

חדר בריחה זה מתאים גם למתחילים, אך לא לילדים מתחת לגיל 14.


חדר בריחה בירושלים : לכודים

יצאת לבר לחגוג יום הולדת של חבר ונראה ששתיתם לא מעט כי זה הדבר האחרון שזכור לך. בבוקר התעוררת במקום מוזר, עם ריח חזק של תרופות וכתמי דם על הקירות. מה זה? מרפאה? חדר ניתוח? איך הגעת לכאן?
לאחר שעיניך התרגלו לאור החלש בחדר, הצלחת לזהות גם את שאר החברים שלך בצד השני של החדר. גם הם קשורים ומשותקים בדיוק כמוך, אך למרבה המזל כולכם עדיין בחיים! האם תצליחו להימלט ולפלס דרככם החוצה מהמקום המחריד הזה, לפני שמי שכלא אתכם יחזור למקום וישלים את התוכנית האכזרית שלו? תמהרו! יש לכם רק 60 דקות כדי לנוס על נפשכם!
המשחק מיועד ל 2-5 משתתפים בחדר בריחה אחד, ילדים מתחת לגיל 14 חייבים בליווי מבוגר.
רמת הקושי בחדר מתאימה גם לשחקנים מנוסים וגם לקבוצות של מתחילים.

תמונה של מפתחות


חדר בריחה בראשון לציון : נמלטים

אתם מואשמים בביצוע אחד הפשעים הגדולים בהיסטוריה של מדינת ישראל. לא משנה אם ביצעתם את השוד או לא, בית משפט החליט להרשיע אתכם וגזר עליכם עונש מאסר עולם. לאורך כל הדרך אתם מתעקשים שהפלילו אתכם, פברקו ראיות, ושאתם חפים מפשע!

לאחר מאסר ארוך, כשכבר איבדתם כל תקווה לראות אור יום, הנהלת הכלא קיבלה מידע מודיעיני דחוף על קבוצת אסירים קטנה שמתכננת בריחה מהכלא. כדי למנוע את הבריחה, הוכרז מצב חירום האסירים הופרדו ושובצו בתאים חדשים, לצד אסירים חדשים, הכל על מנת לשבש את התוכניות. דווקא אתכם הכניסו לתא שבו הכל מוכן לבריחה הגדולה. לכם רק נותר להבין מה תוכנן ולהוציא את התוכנית לפועל בתוך שעה, לפני הסיור שיגלה את התא הפרוץ שלכם.
בחדר בריחה זה קיימות 2 רמות קושי לבחירתכם: משחק עבור זוגות ומשחק עבור קבוצת גדולות.
ילדים מתחת לגיל 12 ישתתפו במשחק רק בליווי מבוגר.חדר בריחה באשדוד : שודדי הפיראטים

ספינתו של שחור השפם עוגנת במפרץ ואתם נקראים לשוד הנועז ביותר של חייכם. שחור השפם החביא על ספינתו את המצפן הקסום של מונטזומה, מצפן מכושף ששודד ים ששם עליו את ידו, יוכל למצוא כל אוצר!

אבל לא לעולם חוסן, רק כנופיית פיראטים נועזת וחדה כמו זו שלכם תוכל לעמוד באתגר, לעלות על ספינתו של שחור השפם, ולמצוא את המצפן הקסום ואת האוצרות החבויים. מהרו, שחור השפם ומלחיו ישובו בקרוב! אהוי!
מדובר בחדר בשתי רמות קושי, מתאים למתחילים ומשפחות אך יאתגר גם את המנוסים שביניכם. החדר לא מפחיד, ומתאים מגיל 6 ומעלה בליווי מבוגר.

פותרים חידה


חדר בריחה רמת ישי : משחקי קווסט במציאות, כור גרעיני.

ברוכים הבאים למשחק מחשב - רק מציאותי...

על מנת לצאת מהחדר, על המשתתפים יהיה לפתור חידות, למצוא את המטמון או לאסוף מפתחות כדי לפתוח את דלת הניצחון, כל זאת תוך כדי שימוש בטיפים ובכל מה שיוכלו להיעזר בו ויהיה זמין להם.

החדר מתאים ל- 4-8 אנשים, ילדים מגיל 6 עד גיל 14 חייבים במלווה מבוגר.

שנברח ביחד?