סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
Skip Navigation Links דף הבית מגזין max עצות לשימוש בכרטיס האשראי בחו"ל | max

מתכננים נסיעה לחו"ל?

רגע לפני שאתם עולים למטוס או יוצאים לקרוז באונייה, הנה כמה דברים שכדאי לדעת כדי ליהנות מנסיעה נוחה ובטוחה יותר

חלפו הימים בהם היינו רוכשים מטבע זר וטסים לחו"ל עם ארנק קורא לגנב. מרגע שכרטיס האשראי נכנס לחיינו, הפלסטיק הקטן הזה חוסך לנו כאב ראש גדול. במקום להיראות כמו תיירים ולהסתובב בחו"ל עם ארנק תפוח ומלא מזומנים, עדיף להצטייד בכרטיס אשראי בינלאומי וקצת מזומנים ולהיטמע בקהל.

אז רכשתם כרטיס טיסה והתחלתם בהכנות לקראת הנסיעה. ויש לכם גם כרטיס אשראי בהיכון. רגע לפני שאתם ממריאים או מפליגים לארץ אחרת, הנה כמה טיפים חשובים מאיתנו שכדאי לכם לקרוא וליישם.


לפני הנסיעה לחו"ל
בשלב תכנון הנסיעה, מומלץ להזמין טיסות ומלונות באינטרנט דרך שירות max Pay-Back, ולקבל כסף בחזרה לכרטיס האשראי.

ודאו כי כרטיס האשראי שלכם הוא בינלאומי. אם שמכם מוטבע עליו בעברית, סימן שהוא מקומי. כדאי לפנות לmax מבעוד מועד ולהנפיק כרטיס אשראי בינלאומי, כדי שתוכלו להשתמש בו לביצוע עסקאות בחו"ל.

בחלק גדול מבתי העסק בחו"ל משתמשים בכרטיס אשראי חכם - כרטיס עם שבב (צ'יפ) אלקטרוני מוזהב או כסוף, שמוטבע בחזית. לפני יציאתכם לחו"ל, חשוב לבדוק שאתם מחזיקים בכרטיס אשראי חכם.

אם ברשותכם כרטיס ללא שבב, כדאי להחליפו בכרטיס חכם במוקד שירות הלקוחות של max.

ודאו שהפרטים שמופיעים על גבי כרטיס האשראי זהים למה שמופיע בדרכון שלכם - שם פרטי, שם משפחה וחתימה. במדינות רבות משווים בטרם ביצוע העסקה את החתימה והפרטים שבדרכון לחתימה והפרטים שעל כרטיס האשראי.

לפני כל נסיעה לחו"ל, הפעילו את ביטוח הנסיעות לחו"ל של AIG ללא עלות. מומלץ לברר מהם הכיסויים שמקנה הביטוח ואם הם עונים על צרכי נסיעתכם, או שיש צורך בהרחבות.

בדקו מראש את יתרת מסגרת האשראי שלכם בכרטיס, וודאו שהיא עונה לצרכי הנסיעה שלכם. אם ברצונכם להגדילה, תוכלו לעשות זאת באזור האישי באתר או בטלפון למוקד השירות.

בחלק מכרטיסי האשראי אופן החיוב בגין עסקאות ומשיכות בחו"ל הוא מיידי ובחלק מסוגי הכרטיסים החיוב נדחה באופן אוטומטי ליום החיוב החודשי. מומלץ לוודא מראש עם מוקד השירות מהו מסלול החיוב הנהוג בכרטיסכם, ולעדכן אם ברצונכם לשייך את הכרטיס למסלול "חיוב מיידי" או למסלול "חיוב חודשי".

בדקו מראש את גובה המשיכה האפשרי בכספומטים בחו"ל בסוג הכרטיס שאתם לוקחים אתכם.

מומלץ לברר מראש אודות העמלות על משיכת מזומן באשראי בחו"ל או על רכישות בחו"ל

מומלץ ליידע אותנו על יעד הנסיעה המתוכנן, כדי למנוע סירובים אפשריים לעסקאות בכרטיס מטעמי בטחון. 

מומלץ להירשם לשירות מידע ב-SMS. כך תוכלו לקבל הודעת SMS לנייד שלכם כשמתבצעת עסקה גדולה בכרטיס. בנוסף, ניתן לקבל התראה על ניצול 85% מסך מסגרת האשראי בכרטיסכם, הודעה על חיוב עתידי, ועוד התראות חשובות לתקופת הנסיעה ואחריה לפרטים נוספים על מידע ב-SMS

לפני נסיעתכם לחו"ל, מוקד שירות הלקוחות של max עומד לרשותכם בכל פנייה הקשורה לנסיעתכם המתוכננת לחו"ל ניתן לפנות לנציג שירות באזור האישי באתר, באמצעות SMS למספר 055-7000154, בעמוד "צור קשר", או בטלפון 03-6178888 (בימים א'-ה' 8:30-16:00).

במהלך השהייה בחו"ל

יש לכם כרטיס חכם עם שבב? מצוין. בביצוע עסקאות בכרטיס אשראי בבתי עסק בחו"ל תתבקשו, ברוב המקרים, להקיש PIN CODE. הכוונה היא לאותו קוד סודי שאתם מקישים כשאתם מושכים מזומנים בכספומט. אם אינכם זוכרים את הקוד תוכלו לשחזר את הקוד הסודי של כרטיס האשראי בעצמכם באתר או בנייד בכל זמן ומכל מקום.

אם טעיתם בהקלדת הקוד הסודי בחנות או בכספומט פעמיים ברצף, מומלץ לשחזר את הקוד הסודי ואז לחזור ולהקיש אותו פעם נוספת. אם לא תעשו כן, ייחסם כרטיס האשראי שלכם לאחר הקלדת קוד שגוי שלוש פעמים ברצף.

אם כרטיסכם אבד, נגנב או נבלע בכספומט אין צורך להמתין לנציג שירות! תוכלו לחסום אותו בקלות באתר

שמרו על הכרטיס במקום בטוח והגנו עליו מפני נזק או גניבה.

אל תחזיקו איתכם את פרטי הקוד הסודי.

ניתן להתכתב עם נציג שירות ב-SMS במספר 055-7000555 (כרוך בתשלום בהתאם לרשת הסלולרית ממנה שולחים את ההודעה).

במהלך שהייתכם בחו"ל, מוקד max לנוסעים לחו"ל עומד לרשותכם 24/7 בשיחת חינם ב-Skype. חפשו ב-Skype משתמש בשם leumi card או "max". ניתן להתכתב עם נציג ב-SMS במספר 972-55-7000555+ או להתקשר לטלפון: 972-3-6178800+ (אין מדובר על שיחה/התכתבות חינם ותעריפי חברת התקשורת שלכם יחולו על שיחה/התכתבות זו).

לאחר החזרה לארץ
עקבו אחר החיובים שלכם באזור האישי באתר או באפליקציית max.
גיליתם חיוב שאינכם מזהים? אל דאגה. תוכלו לברר זאת בקלות באמצעות פנייה למוקד שירות הלקוחות באזור האישי באתר, ב-SMS למספר 055-7000154 או בטלפון 03-6178888 בימים א'-ה', בשעות 8:30 עד 16:00.

והכי חשוב - שתהיה לכם נסיעה, הפלגה או טיסה נעימה לחו"ל. חופשה מהנה.

עדיין לא החלטתם לאן? קבלו הטבות על חופשות בחו"ל

 

לכל הכתבות