סגור לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה לפרטים נוספים
Skip Navigation Links דף הבית מגזין max 10 דברים שעלולים להרוס לכם את השופינג בחו"ל

שופינג בחו"ל – 10 דברים שעלולים להרוס אותו

מתכננים לטוס לחו"ל בקיץ? החלטה מצוינת! רק לפני שאתם ממריאים כדאי לכם לקרוא איך עושים שופינג חכם בחו"ל

1. לטוס לחו"ל רק עם מזומן – ביג מיסטייק! כמובן שחשוב לקחת מזומן שיהיה זמין למקומות שמקבלים רק מזומן כמו דוכנים למיניהם. אבל אם בניתם על שופינג כיפי ומסעדות מפנקות בלונדון, פריז, ניו יורק או בכל מקום אחר לא מומלץ להיתקע בלי כסף זמין. לכן, שימו לב שכרטיס הפלסטיק הקטן, הוא בינלאומי ועם צ'יפ חכם וגם אצלכם בארנק בין הדולרים והיורו.


2. לא לבדוק מסגרת אשראי לפני שטסים לחו"ל – חולמים שאתם רוטשילד? כדאי שתבדקו שמסגרת האשראי שלכם באמת תואמת את הציפיות שלכם, לא כדאי להיות מופתעים בחו"ל.


3. לעשות שופינג בחו"ל בלי לפרוס לתשלומים – חשוב לציין שבחו"ל לא פורסים קניות לתשלומים, אלא משלמים הכל במכה אחת. זה יכול לבאס מאוד לראות הורדה כבדה בכרטיס אשראי, במיוחד אם הוצאתם בחופשה קצת יותר ממה שתכננתם. פתרון נוח הוא הצטרפות לשירות, ללא עלות, של פריסה לשלושה תשלומים ללא ריבית. בנוסף תוכלו לבחור אם נוח לכם יותר, והכרטיס שלכם מאפשר, לחייב את העסקאות באופן מיידי במועד העסקה או לדחות למועד החיוב החודשי.

2 בחורות עם שקיות קניות על רקע הביג בן


4. ואם כבר עושים שופינג בחו"ל - לא לקבל עליהם כסף בחזרה? כולנו עושים שופינג בחו"ל כי זה חלק מהפן, אבל מה שיותר כיף זה לקבל כסף בחזרה על הקניות. אז אל תגידו שלא אמרנו, אם קונים ב-700 דולר ומעלה תוכלו לקבל 100 שקל בחזרה זיכוי לכרטיס אשראי שלכם.


5. להיות בחו"ל עם כרטיס אשראי נעול - כרטיס שננעל בחו"ל בשל חסימה כתוצאה מעסקה חשודה או שכיחת קוד סודי עלול להלחיץ וחבל. בכדי למנוע סיטואציות כאלה כדאי, טרם הנסיעה, לעדכן לאן טסים ולכמה זמן. שחזור קוד סודי עוזר וגם מבטל את הנעילה ובנוסף, אפשר לבדוק אם בטעות שכחתם להסיר מהכרטיס את החסימה לעסקאות בחו"ל דרך אפליקציית max.


6. לאבד את כרטיס האשראי במטרו בפריז ב-22:00 ולהתקשר לנציג – חברים, אנחנו בעידן הניו מדיה, אפשר ליצור קשר בפייסבוק, ווטסאפ, סקייפ 24/7. מה הכי נוח לכם?


7. להיכנס לחנות בחו"ל ולשכוח את הקוד הסודי בתור בזארה – פדיחה לא? תעשו לעצמכם טובה ותשחזרו מהר את הקוד הסודי ב-5 צעדים פשוטים או תקבעו מלכתחילה קוד סודי שקל לכם לזכור. למקרה ששכחתם איך עושים זאת אנחנו זמינים עבורכם בזמן אמת בווטסאפ ויכולים לשלוח לכם את הקישור לשחזור קוד סודי.


8. שם המשפחה שלך על הכרטיס האשראי הוא ישראל ישראלי? אז למה בדרכון כתוב משה משה? חבל ליפול בקטנות. זה פרט קטן שיכול לקלקל לכם בחו"ל אז שימו לב שהשם שלכם זהה בכרטיס האשראי ובדרכון.

זוג יושב במסעדה עם כוסות יין וכרטיס אשראי


9. אותו דבר לגבי החתימה שלכם על כרטיס האשראי והדרכון. יש כל מיני אנשים בעולם ולחלק מהם ממש חשוב להשוות את החתימות על הכרטיס והדרכון שלכם לפני ביצוע העסקה. אז תדבקו בחתימה אחת שאתם ממש אוהבים.


10. וטיפ אחרון חשוב במיוחד – לטוס לחו"ל בלי ביטוח נסיעות חינם – כולנו מסכימים שלא טסים לחו"ל ללא ביטוח, אבל אם הוא בחינם זה אפילו יותר כדאי כי כך הרווחנו עוד קצת כסף לקניות ובילויים.

להטבות חו"ל

​חשוב לדעת:

אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. כפוף לאישורה של מקס איט פיננסים בע"מ.