הדרך לחופשה הבאה מתחילה ב-SKYMAX FinTech-Aviv

מצטרפים לקהילת ה-FinTech הגדולה והחדשנית בישראל ומתחילים לצבור נקודות לחופשה הבאה שלכם

 • טסים בכל חברות התעופה ובכל זמן שרוצים

 • מקבלים מאה נקודות מתנה למימוש מיידי להזמנת חופשה בארץ או בחו"ל

 • צוברים נקודות - 160 ₪ = 1 נקודה, בעסקאות מול מוסדות 320 ₪ = 1 נקודה

 • לא משלמים דמי כרטיס במשך חצי שנה

מידע חשוב על הכרטיס

מותג

תשלום ללא מגע, בנייד וב-Apple Pay

מסגרת אשראי בנוסף למסגרת האשראי בבנק

 • עד 15% החזר כספי על קניות באתרי אינטרנט עם שירות Pay Back, בכפוף להצטרפות לשירות
 • צבירה נוספת למועדוני הנוסע המתמיד - בנוסף להטבת הנקודות של SKYMAX ניתן לצבור גם את נקודות התעופה של החברה עמה תזמין כרטיס טיסה (בהתאם לתנאי התוכנית הרלוונטית), גם אם כל הכרטיס נקנה באמצעות נקודות סקיי מקס
 • PRIORITY PASS - הנפקת כרטיס, ללא עלות, המקנה אירוח בטרקליני VIP ברחבי העולם ב-32$ בלבד לכל כניסה
 • דחיית חיובי חו"ל לחיוב החודשי ללא ריבית
 • ביטוח נסיעות לחו"ל חינם
 • הזמנת מט"ח מראש לחופשה
 • תוכנית הטבות מפנקת הכוללת פינוקים 1+1 לאטרקציות, מופעים, הצגות, בתי קפה ומסעדות בארץ ובעולם

 

עכשיו תוכלו לצבור נקודות גם מההוצאות בכרטיס וגם ממחזורי הסליקה. על כל 160 ₪ שתוציאו בכרטיס תצברו 1 נקודה. בעסקאות מול מוסדות, על כל 320 ₪ תצברו 1 נקודה.

תוכלו לצבור נקודות נוספות לפי ותק ההצטרפות לתוכנית וגובה מחזורי סליקה. ככל שתסלקו זמן רב יותר, כך יחס ההמרה ישתפר ותקבלו יותר נקודות לטיסות בכל חברות התעופה ולינה בלמעלה מ-400 מלונות בישראל. לדוגמה, אם אתם סולקים בוותק של  15 חודשים בממוצע חודשי של בין 200-500 אלף ₪ תצברו 116 נקודות , בחודש בו תסלקו 350 אלף ₪. 

בנוסף, תיהנו ממתנת הצטרפות שתקרב אתכם לחופשה הבאה שלכם. אם אתם חדשים בסליקה ב-max  עסקים או עד שנתיים ותק, תקבלו 150 נקודות. אם אתם סולקים ב-max עסקים מעל שנתיים, תקבלו 180 נקודות.

כאשר תצברו 200 נקודות, תוכלו לממש אותן להזמנת מלון בארץ או טיסה. למה אתם מחכים? כנסו לאתר SKYMAX  והזמינו את החופשה הבאה שלכם.

כרטיסים חכמים מסוג Contactless עם הסימן (((( מאפשרים תשלום ללא מגע. פשוט מצמידים את הכרטיס למסוף ומשלמים. כך תרגישו בטוחים במיוחד בתקופה של שמירה על היגיינה וריחוק חברתי בעקבות משבר הקורונה.

תשלום ללא מגע מתאפשר בעסקאות עד 300 ₪ בבתי עסק עם מסופים חכמים בעלי תקן EMV.

ניתן לשלם בכל סכום גם עם הכנסת הכרטיס למסוף, ואז תצטרכו להקליד את הקוד הסודי שלכם – זהו הקוד שמשמש אתכם למשיכת מזומנים בכספומט.

תשלום בנייד עם אפליקציית max

התשלום בנייד מתאפשר במכשירים חכמים תומכים בגרסה 6 ומעלה עם NFC. נרשמים לשירות באפליקציית max, פותחים את נעילת המסך בנייד, מצמידים את הנייד למסוף החכם בקופה וזהו, התשלום בוצע.

 

תשלום עם Google Pay

מורידים את אפליקציית Google Pay או נכנסים להגדרות מכשיר האנדרואיד שלכם ומזינים את פרטי כרטיס האשראי. במעמד התשלום פותחים את נעילת המסך, מצמידים אותו למסוף ומשלמים.

 

תשלום עם Apple Pay

נכנסים ל-wallet ונרשמים לשירות Apple Pay. במעמד התשלום מזדהים ע"י זיהוי פנים או טביעת אצבע ומניחים קרוב למסוף התשלום.

חשוב לדעת:

*הנפקת כרטיס SKYMAX כפופה לתנאי ההצטרפות, אישור החברה ותנאי הכרטיס. צבירת נקודות ומימושן במסגרת אתר SKYMAX בכפוף לתנאי השימוש באתר. *כל המחירים כוללים מיסים ולא כוללים דמי טיפול. בביצוע רכישה באתר SKYMAX, הנך מאשר/ת כי ידוע לך שהשירות ניתן על-ידי חברת סמארטאייר תל אביב בע"מ והנך מסכים/ה לתנאי השימוש בשירות. *השירות מנוהל על ידי חברת סמארטאייר תל אביב בע"מ ובאחריותה הבלעדית. צבירת נקודות ומימושן באתר אפשרי באמצעות כרטיס SKYMAX, בלבד. *המוצרים/השירותים (לרבות מחיריהם, טיבם, איכותם, איחורים/ביטולים או דחיית טיסות וכיו"ב) באחריותם הבלעדית של בתי העסק וחברת סמארטאייר תל אביב בע"מ, בלבד. max אינה צד לעסקאות המבוצעות באתר *max ו/או בית העסק רשאים לשנות או לבטל את המבצע/ההטבה בכל עת וללא הודעה מוקדמת. *המוצרים והשירותים באחריות בית העסק בלבד. *התמונות להמחשה בלבד. *אין כפל מבצעים והנחות. *בכפוף לביצוע עסקאות בסך 8,000 ₪ ומעלה בחודש בכרטיס SKYMAX, תהיה זכאי ל-4 פינוקים בגין אותו חודש, בכפוף לתקנון הפינוקים ואתר ההטבות. *דמי כרטיס לאחר חצי שנה: 19.90 ₪ בחודש. *בעסקאות מול מוסדות המדינה, כמו הדואר וחברת חשמל, צוברים נקודה 1 על כל 320 ₪ (ללא הגבלה על גובה העסקאות). *הטבת Priority pass: החברה יכולה לבטל/לשנות את ההטבה בכל עת. החיוב בגין הכניסה לטרקלין יבוצע מהכרטיס בגינו ניתנה ההטבה. *ביטוח נסיעות: בכפוף לתנאי הפוליסה AIG Traveler המלאים של איי אי ג'י ישראל חברה לביטוח בע"מ' הניתנים לעיון באתר max. *עקב משבר הקורונה ייתכנו שינויים בתנאי הטבת הביטוח. *הפוליסה אינה מעניקה כיסוי למצב מחלתי קיים, להחמרתו או להיריון. *הביטוח בחינם ניתן עד חמישה ימי שהייה רצופים בחו"ל בלבד. *ברכישת ביטוח נסיעות לכל תקופת הנסיעה. *לאחר תקופת ההטבה, התשלום בהתאם לפוליסה שנרכשה. *הזמנת מט"ח: השירות מנוהל ע"י פליי מאני טכנולוגיות בע"מ. התנאים המלאים באתר: maxchange.flymoney.co.il. *כל מה שכתוב למעלה הוא בכפוף להסכם ההצטרפות ולתנאי הכרטיס וההטבות. *אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. כפוף לאישורה של מקס איט פיננסים בע"מ. *לצפייה בתעריפון העמלות המלא של כרטיס SKYMAX.