כרטיס FLY CARD PREMIUM

כרטיס FLY CARD PREMIUM

מתמידים לנסוע לחו"ל? קבלו את יחס המרת הנקודות הטוב בישראל

* כל מה שכתוב למעלה הוא בכפוף להסכם ההצטרפות ולתנאי הכרטיס וההטבות
מה כולל הכרטיס?
  • מותג: ויזה. 
  • דמי כרטיס: 39 דמי כרטיס חודשיים.
  • מועדי חיוב: 2, 10 או 15 בכל חודש לבחירתך.
  • סוגי עסקאות: עסקאות רגילות, תשלומים.
  • להצטרפות: 03-6178888

הודעה בקטנה: 

החל מימי חיוב בחודש ספטמבר 2015 יעודכנו בכרטיס  Flycard Premium ההטבות הבאות:

הפחתה בעמלת דמי כרטיס חודשיים מ-49 ש"ח לחודש ל-39 ש"ח לחודש

המרת נקודות לאלעל תתאפשר בגין מחזור עסקאות חודשי עד לסך של 400,000 ש"ח לחודש במקום 200,00 ש"ח לחודש. בכפוף לתקנון נקודות max

צבירת פינוקים בתנאים הניתנים ללקוחות המצורפים למסלול תעופה. בכפוף לתקנון תכנית הפינוקים וההטבות של max

לתעריפון העמלות המלא

כרטיס אשראי FLY CARD PREMIUM הינו כרטיס בנקאי מסוג ויזה פלטינה המיועד לחברי היוקרה של מועדון הנוסע המתמיד במעמד כסף, זהב, פלטינה וטופ פלטינה או לחברים אשר יצהירו כי ימירו לפחות 52 נקודות בממוצע בכל חודש מכרטיס האשראי למועדון הנוסע המתמיד.

מסלול תעופה

לקוחות FLY CARD PREMIUM נהנים מצבירת נקודות הנוסע המתמיד באופן אוטומטי עם יחס ההמרה הטוב ביותר בישראל.

הטבת מסלול תעופה ניתנת עם הצטרפותך לכרטיס, מסלול זה הוא חלופי לתוכנית הפינוקים.

החל מ-15.10.19 לא יתאפשרו הטבות תעופה וצבירת נקודות הנוסע המתמיד על רכישות בכרטיס FLY CARD PREMIUM, בשל סיום ההסכם עם אל על. ניתן ליהנות מהטבות אל על עד 14.10.19, חברותך במועדון לא תיפגע והנקודות שתצבור עד תאריך זה יישמרו לזכותך, בהתאם לתקנון הנוסע המתמיד באתר אל על. בקרוב נעדכן בהטבות max בתחום התעופה.

דבר המחלקה המשפטית שלנו: *max רשאית לשנות את דמי הכרטיס בכל עת בכפוף לכל דין. *מחזיקי הכרטיס ייהנו מהמרה אוטומטית לנק' הנוסע המתמיד: נקודה אחת של מועדון הנוסע המתמיד בגין כל 190 ש"ח ממחזור העסקאות שיבוצע באמצעות כרטיס FLY CARD בלבד, במהלך חודש מסוים (בין מועדי חיוב חודשיים עוקבים) וזאת בגין מחזור עסקות חודשי עד לסך של 400,000 ש"ח. *המרה של 52 נקודות בחודש = שימושים של כ-10,000 ש"ח בחודש בכרטיס. *למעט עסקאות מול מוסדות, כהגדרתן בתקנון. *יתבצעו בדיקות זכאות לכרטיס בתקופות שונות בהתאם לתנאים הקבועים בתקנונים. *תוקף הנקודות המומרות לכרטיס FLY CARD PREMIUM למשך 3 שנים. *צפו בתעריפון העמלות המלא של max. *כפוף לתקנון מועדון הנוסע המתמיד המופיע באתר www.elal.co.il*אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.*מסלול תעופה: *לא תתאפשר חריגה בנקודות לצורך המרתן לנקודות טיסה. *בכפוף לתקנון מסלול מועדון תעופה של max. *max/אל על רשאיות לשנות/לבטל את התנאים בעל עת. *פרטים נוספים על מועדון FLY CARD PREMIUM ניתן לקבל באתר האינטרנט של החברות. *כפוף לתקנון מועדון הנוסע המתמיד המופיע באתר www.elal.co.il.