מצדיעים לכם עם מתנה בשווי 100 ₪ למצטרפים חדשים לכרטיס בהצדעה

כרטיס אשראי בהצדעה

הכרטיס שמחזיר אהבה למשרתי המילואים

  • מקבלים מתנת הצטרפות - Gift card בשווי 100 ₪ לקבוצת פוקס

  • נהנים ממאות הטבות מסובסדות ו-15% בכרטיס נטען באתר בהצדעה

  • לא משלמים דמי כרטיס

  • מבלים עם בני המשפחה - גם הם יכולים להזמין כרטיס

מידע חשוב על הכרטיס

תשלום חכם ללא מגע

מותג

קיים בבינלאומי, זהב ופלטינה​

מועדי חיוב: 2, 10, 15

עסקאות רגילות, תשלומים, קרדיט, קרדיט פלוס, 30+

מסגרת אשראי בנוסף למסגרת האשראי בבנק

מצטרפים חדשים לכרטיס בהצדעה נהנים ממתנת הצטרפות - Gift card בשווי 100 ₪ למימוש ברשתות DREAMCARD:

פוקס, פוקס הום, אמריקן איגל, מנגו, צ'ילדרנס פלייס, ארי, ללין, ובילבונג.

  • ביטוח נסיעות לחו"ל חינם ל-5 ימים עם AIG
  • תוכנית ההטבות המפנקת של max הכוללת פינוקים 1+1 לאטרקציות, מופעים, הטבות, בתי קפה ומסעדות בארץ ובעולם
  • עד 15% החזר כספי על קניות באתרי אינטרנט עם שירות Pay Back, בכפוף להצטרפות לשירות

הכרטיס מיועד לחברי מועדון בהצדעה ובני משפחתם – בן/ת זוג, הורים, וילדים עד גיל 21. (ללא אחים). שימו לב כי בני המשפחה נהנים ממגוון ההטבות למעט ההטבות באתר בהצדעה.

כרטיסים חכמים מסוג Contactless עם הסימן (((( מאפשרים תשלום ללא מגע. פשוט מצמידים את הכרטיס למסוף ומשלמים. כך תרגישו בטוחים במיוחד בתקופה של שמירה על היגיינה וריחוק חברתי בעקבות משבר הקורונה.

 

תשלום ללא מגע מתאפשר בעסקאות עד 300 ₪ בבתי עסק עם מסופים חכמים בעלי תקן EMV.

ניתן לשלם בכל סכום גם עם הכנסת הכרטיס למסוף, ואז תצטרכו להקליד את הקוד הסודי שלכם – זהו הקוד שמשמש אתכם למשיכת מזומנים בכספומט.

מצטרפים באפליקציית max ומשלמים עם max בנייד בחנויות בכל סכום, ללא קוד סודי ובלי להעביר כרטיס לקופאי/ת. פשוט מצמידים את הנייד למסוף בקופה עם הסימן WIFI, מזדהים וזהו, התשלום בוצע, בלי לפתוח את האפליקציה. לפרטים נוספים

חשוב לדעת:

*כרטיס נטען: 15% הנחה תינתן בטעינת הכרטיס שייטען מראש – באחריות חברת נולדג' פור אול. *השימוש בהתאם לתנאי הכרטיס באתר בהצדעה. רשימת בתי העסק למימוש עשויה להשתנות מעת לעת. אין החזר כספי בגין אובדן/גניבה/אי-שימוש. הכרטיס הנטען לא מהווה כרטיס תשלום לפי חוק הבנקאות (רישוי), התשמ"א. *פטור מדמי כרטיס: תקף כל עוד הכרטיס משמש ככרטיס מועדון בהצדעה, עד להודעה חדשה. ההטבה תקפה גם לבני המשפחה.*מתנת ההצטרפות: חד פעמית ללקוח ברמת ת.ז ומותנית בביצוע עסקה ראשונה בכרטיס האשראי בתוך 3 חודשים ממועד הנפקתו. השימוש בגיפט קארד הדיגיטלי באמצעות אתר ו/או אפליקציית MyGift ובכפוף לתנאי השימוש בשירות. ניתן למימוש במותגים: פוקס, פוקס הום, אמריקן איגל, מנגו, צ'ילדרנס פלייס, ארי, ללין, ובילבונג בלבד. לא ניתן למימוש בחנויות עודפים, באתר הסחר טרמינל X, באתר פוקס הום ובאתר הסחר ללין. לא ניתן לרכוש כרטיסי מתנה, לא כולל מבצעים והטבות המוענקים לחברי מועדון דרים קארד. תוקף למתן מתנת ההצטרפות: עד 10,000 מצטרפים חדשים לכרטיס האשראי. *פינוקים 1+1 כל השנה: כפוף לתקנון הפינוקים ואתר ההטבות*ביטוח נסיעות לחו”ל: עקב משבר הקורונה ייתכנו שינויים בתנאי הטבת הביטוחבכפוף לתנאי הפוליסה AIG Traveller המלאים של איי אי ג’י ישראל חברה לביטוח בע”מ ובהתאם לתקנון ההטבה. הפוליסה אינה מעניקה כיסוי למצב מחלתי קיים, להחמרתו ו/או להריון. הביטוח בחינם ניתן עד חמישה ימי שהייה רצופים בחו”ל בלבד. *עולם ההטבות של max: כפוף לתקנון הפינוקים ואתר ההטבות. *הטבות מסובסדות: אטרקציות, בידור ופנאי, מופעים והצגות, ארוחות, תיירות ונופש. כללי: *הנפקת הכרטיס כפופה לאישור max. *לצפייה בתעריפון העמלות המלא של max. *כל מה שכתוב למעלה הוא בכפוף להסכם ההצטרפות ולתנאי הכרטיס וההטבות. *אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. כפוף לאישורה של מקס איט פיננסים בע"מ.